Córka Ministra Środowiska oraz jego żona również zostały zakażone koronawirusem. Polityk po kontakcie z zarażonym pracownikiem Lasów Państwowych poddał się badaniu, które dało wynik pozytywny. Michał Woś poinformował na Twitterze, jak czuje się jego rodzina i w jakim jest stanie.

Wśród zakażonych koronawirusem znalazł się Minister Środowiska, Michał Woś. Obecnie przebywa na kwarantannie domowej i na bieżąco zdaje relacje ze swojego stanu zdrowia. Niedawno w sieci pochwalił się solidarnym gestem, mianowicie jeden z posłów zostawił na jego wycieraczce niezbędne leki. Teraz polityk informuje, że zarażone są też jego żona i córka.

Minister Środowiska zakażony koronawirusem

Po stwierdzeniu koronawirusa u jednego z pracowników Lasów Państwowych minister Michał Woś poddał się kwarantannie i wykonał test. Badanie dało wynik pozytywny. Po przyjęciu do szpitala nie obyło się bez podania tlenu.

– Czuję się dobrze. Dziękuję pracownikom służby zdrowia i wyrażam solidarność ze wszystkimi chorymi – przekazał polityk na swoim Twitterze.

Minister Środowiska dziękował na profilu wszystkim, którzy życzą mu powrotu do zdrowia. Swoje samopoczucie opisywał w skali od objawów lekkiego przeziębienia do porządnej grypy. Przyznał, że nie ma siły odpowiadać na telefony i prośby o wywiady.

  1. Gwiazdor „M jak miłość” przekazał tragiczne informacje. Koronawirus zabił członka jego rodziny
  2. Ministerstwo Zdrowia się pomyliło? Właśnie przekazali poprawioną liczbę chorych w jednym województwie
  3. Wakacje mogą zostać skrócone. Jest oficjalne stanowisko Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Michał Woś: żona i córka również są zarażone

W piątek 20 marca Michał Woś przekazał niepokojące wieści. Jego żona i córka także zostały zarażone wirusem. Rodzina została wypuszczona ze szpitala na leczenie domowe. Minister środowiska o zakażeniu bliskich koronawirusem:

Sam niestety zakaziłem swoją żonę w stanie błogosławionym i córeczkę. Na szczęście przechodzą to dobrze – mówił Michał Woś w TVN24.

Michał Woś opublikował dwa dni temu, że rodzina ma się coraz lepiej, a jego dziewczyny rozpiera już energia.

– Otrzymaliśmy wiele życzliwości i wsparcia, też modlitewnego. Teraz pomódlmy się, proszę za tych wszystkich, którzy właśnie walczą o życie – wyznał minister na Twitterze.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Michał Woś poinformował na Twitterze, że jego córka i żona też są zarażone koronawirusem. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Koronawirus może być niebezpieczny również dla młodych. 12-latka walczy o swoje życie
  2. Z ostatniej chwili: przedłużono zamknięcie granic Polski. Wiadomo do kiedy
  3. Woda może przenosić koronawirusa? Znamy stanowisko Sanepidu i WHO, nie ma wątpliwości
  4. Dziecko zakażonej koronawirusem 27-latki zmarłej na sepsę potrzebuje pilnej pomocy. Jego ojciec przeżywa trudne chwile
  5. Zarażony nastolatek z Ostrowa Wielkopolskiego ma nietypowe objawy. Poważne zaburzenia
  6. Jakiego koloru banana wybierzesz? Wybór zdradzi o tobie wiele

źródło: wprost.pl

Poprzedni artykułPolacy wyrzucają ogromne ilości jedzenia. Zdjęcia ze śmietników są porażające
Następny artykułCzy podczas pandemii zabraknie Polakom jedzenia? Minister Ardanowski wyjawił prawdę
Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.