Córka Ewy Sałackiej jest już dorosłą kobietą. Jej mama była jedną z najbardziej lubianych i rozpoznawalnych polskich aktorek, a jej córka jest bardzo do niej podobna. Czy 25-latka pójdzie w ślady mamy?

Ewa Sałacka osierociła córkę, gdy ta miała tylko 12 lat. Dziś to już młoda kobieta, która właśnie skończyła 25 lat. Kim jest i jak wygląda córka Ewy Sałackiej, Matylda Kirstein? Jedno nie ulega wątpliwości – jest bardzo podobna do sławnej mamy.

Kim jest córka Ewy Sałackiej?

Córka Ewy Sałackiej, Matylda Kirstein jest 25-letnią, piękną studentką. Czym się zajmuje? Jak podaje plotek.pl, córka gwiazdy obecnie przebywa we Włoszech, gdzie studiuje w Sienie. Wcześniej ukończyła Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie zdobywając tytuł magistra. Z tego co w tej chwili wiadomo, nie zamierza robić kariery w show-biznesie. 

Przypomnijmy, że Ewa Sałacka, gwiazda produkcji takich, jak 07 zgłoś się, Oh, Karol czy Czterdziestolatek. 20 lat później zginęła w wieku 49 lat w wyniku szoku anafilaktycznego. Jak córka gwiazdy pogodziła się z przedwczesną śmiercią mamy? 

Matylda Kirstein opowiedziała po raz pierwszy o stracie matki w 2012 roku dla magazynu Rewia.

– Jestem pogodzona z tym, co się stało. W dużej mierze dzięki tacie i babci – czytamy.

Kim jest mąż Ewy Sałackiej?

Mąż Ewy Sałackiej jest dentystą i znanym chirurgiem szczękowym. Witold Kirstein był drugim mężem aktorki, a także ojcem Matyldy urodzonej w 1994 roku. Pierwszym mężem Ewy Sałackiej był reżyser Krzysztof Krauze. Aktorka zmarła w 2006 roku w wyniku silnego wstrząsu anafilaktycznego po użądleniu osy w okolicach ust. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ewa sałacka: śmierć
Fot. filmpolski.pl

Ewa Sałacka słynęła z wyjątkowej urody.

córka
commons.wikimedia.org

Aktorka zmarła w wieku 49 lat.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Matylda Kirstein (@_matyldd)

 Córka Ewy Sałackiej jest do niej bardzo podobna!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zdrowe produkty, które mogą być dla nas trujące. Lepiej na nie uważać
  2. Nadeszła zaskakująca wiadomość, są zdjęcia. Już wiadomo skąd mógł wziąć się koronawirus, fani uwielbianego przysmaku oniemieli
  3. Nie chciała ciągle farbować siwych włosów. Jej fryzjer wpadł na genialny pomysł
  4. Ewa Sałacka osierociła 12-letnią córkę. Dziś jest już dorosłą kobietą, wygląda dokładnie, jak sławna mama
  5. Mąż powiedział swojej żonie tylko cztery słowa. Jedno zdanie odmieniło jej życie na zawsze
  6. Ciężarna poszła z mężem na badanie USG. Gdy spojrzeli w monitor, nie mogli uwierzyć własnym oczom, coś podobnego zdarza się bardzo rzadko

ŹRÓDŁO: PLOTEK.PL, WIKIPEDIA.ORG

Poprzedni artykułRodzice dali ogłoszenie, że szukają niani dla córki. Nie byłoby w nim nic dziwnego, gdyby nie jeden szczegół
Następny artykułRobił remont kuchni, musiał rozkuć ścianę. Jego oczom ukazał się widok, o którym nawet by nie śnił
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.