Córka mężczyzny zmarła w jego ramionach. Kiedy zrozpaczony ojciec sprzątał jej pokój, za lustrem znalazł coś rozdzierającego serce. Nikt z rodziny nie spodziewał się takiego przesłania od ich nieżyjącej córeczki. Jej śmierć była prawdziwą tragedią, ale dziewczynka była niezwykłym, silnym człowiekiem i zdołała pozostawić po sobie słowa pełne nadziei.

W wieku lat dwunastu niespodziewanie zdiagnozowano u niej raka. Rok później dziewczynka już nie żyła, zostawiając za sobą zrozpaczonych rodziców i dziesięcioro rodzeństwa. Jednak pełna pozytywnej energii, nawet po śmierci ich córka zostawiła po sobie przesłanie pełne miłości i radości. Jej słowa niosą za sobą naprawdę niezwykłe przesłanie, udowadniając, że była znacznie dojrzalsza niż większość rówieśników.

Córka zostawiła wiadomość

Athena Orchard została zdiagnozowana z rakiem kości, kiedy miała tylko dwanaście lat. Dziewczyna pomimo młodego wieku była bardzo dzielna i nie poddawała się, dzielnie walcząc z chorobą. Przeszła wielogodzinną operację usunięcia guza z jej kręgosłupa, poddana była również chemii. 

córka
Ethan Orchard/Facebook

Zrozpaczeni rodzice szukają pocieszenia w słowach córki.

Niestety, córka Deana i Caroline, nie miała szans na pokonanie choroby, rak był zbyt zaawansowany, kiedy go rozpoznano. Intensywna terapia wcale nie poprawiała stanu dziewczynki, która odeszła zaledwie rok po tym, jak zdiagnozowano jej chorobę. Rodzice, którzy mogli tylko bezczynnie patrzeć, jak odchodzi ich córeczka, pogrążyli się w żałobie. 

Rodzice zalali się łzami

Kiedy w końcu zdobyli się na to, by posprzątać pokój zmarłej córki, jej ojciec znalazł za lustrem w pokoju dziewczynki coś, czego nie mógł się spodziewać. Z tyłu, na całej jego długości, ich córka napisała długi list, oferując rodzinie ostatnie słowa pocieszenia. 

Athena zapisywała tam cytaty, z którymi się utożsamiała. „Szczęście to nie miejsce, to kierunek„, „Dziękuję za to, że jesteś”, „Chcę być tą dziewczyną, która sprawia, że złe dni stają się lepsze, dzięki której mówisz, że twoje życie się zmieniło, od kiedy mnie poznałeś” mogli przeczytać jej rodzice. Na zawsze zachowają to lustro – ostatnie słowa kochanego dziecka.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

córka
Ethan Orchard/Facebook

Cała rodzina opłakuje śmierć dziewczynki.

córka
Ethan Orchard/Facebook

Athena miała zaledwie 13 lat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tragedia tuż przed świętami. „Umarła po 10 dniach walki. Jej dzieci w wieku 7- i 2-lat spędzą święta bez mamy”
  2. Nikt nie zwrócił na to uwagi. Przyjaciółka Marty Kaczyńskiej zamieszana w największa aferę tego roku
  3. Kupiła w sieciówce sukienkę, która zaczęła brzydko pachnieć. Odkryła przyczynę
  4. 33-latka postawiła ojca przed sądem, bo przestał jej płacić kieszonkowe. Wyrok zwala z nóg
  5. 2-letnia córka znanej gwiazdy dostała luksusowy dom. Taki prezent sprawiła jej babcia
  6. Viki Gabor po raz pierwszy pokazała swojego brata! Prawdziwy adonis, dziw bierze, czym się zajmuje

źródła: godupdates.com

Poprzedni artykułAnna Przybylska obchodziłaby dziś 41 urodziny. Jej menadżerka pokazała nieznane dotąd zdjęcie aktorki
Następny artykułPies delikatnie potrąca noskiem ziemię. Chce zakopać swojego nieżyjącego przyjaciela