Córka Kasi Kowalskiej trafiła do szpitala po tym, jak zauważyła, że jej stan zdrowia gwałtownie się pogorszył. Córka artystki aktualnie przebywa na terenie Wielkiej Brytanii i to właśnie tam jest hospitalizowana. Piosenkarka dostała dziś od lekarza dramatyczny telefon. 

Z nagrania wynika, że córka Kasi Kowalskiej znajduje się w gronie osób zarażonych koronawirusem. Mimo młodego wieku kobieta w nieznanych okolicznościach najprawdopodobniej zaraziła się COVID-19 i obecnie przebywa w jednym z brytyjskich szpitali. Jej stan zdrowia nie jest najlepszy, artystka dostała dziś telefon od lekarza, który sprawuje opiekę nad jej córką. 

Córka Kasi Kowalskiej jest w poważnym stanie 

Aleksandra Julia Kowalska to 23-letnia córka Kasi Kowalskiej i Kostka Jordanisa. Urodziła się 2 maja 1997 roku. Dziewczyna od dłuższego czasu żyje poza granicami polski. Niestety w nieznanych dotąd okolicznościach, jak możemy się domyślać, córka piosenkarki znalazła się w gronie osób zarażonych koronawirusem. Mimo tego, iż powszechnie uznano, że COVID-19 jest niegroźny dla młodych osób, to coraz więcej przypadków wskazuje na to, że jest inaczej. 

Według badań amerykańskich ekspertów aż 20% przypadków zarażenia to osoby od 20 do 44 roku życia. Wszystko wskazuje na to, że młodzi ludzie są tak samo narażeni na zakażenie, jak osoby w starszym wieku. 

  1. Smutne informacje, nie żyje uwielbiany aktor. Zaraził się koronawirusem
  2. Zakażony koronawirusem mężczyzna zdradził pierwsze objawy i rozwój choroby. Bardzo ważne słowa, trzeba wiedzieć
  3. Ginekolog zdradza najczęstszy błąd swoich pacjentek. Rzadko która kobieta zwraca na niego uwagę

Kasia Kowalska apeluje o ostrożność

Zamknięcie granic i wstrzymanie ruchu lotniczego spowodowało, że piosenkarka nie mogła pojechać do swojej córki. Kobieta na odległość monitorowała stan zdrowia swojego dziecka i była na bieżąco w kontakcie z lekarzem, który sprawował nad nią opiekę. Dziś niestety dostała od niego telefon z pytaniem, czy wyraża zgodę na intubację. Intubacja, to umieszczenie plastikowej rurki w tchawicy pacjenta w celu ułatwienia mu procesu oddychania. 

Kasia Kowalska chcąc uchronić jak największą liczbę osób przed przykrymi konsekwencjami zakażenia, postanowiła nagrać filmik. Na nagraniu łamiącym się głosem apeluje, aby w miarę możliwości pozostać w domu i nie wychodzić na zewnątrz, kiedy nie ma takiej potrzeby. Wiele osób przez swoją nieodpowiedzialność ponosi tragiczne skutki, nieprzemyślanych decyzji. 

Dołączamy się do apelu Kasi Kowalskiej. Zostańcie w domu, bo kolejne wyjście może być dla was, bądź dla kogoś z waszego otoczenia tym ostatnim. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

córka
Screen z instagram.com/kasia_kowalskaofficial/

Córka Kasi Kowalskiej trafiła do szpitala w Wielkiej Brytanii.

córka
Screen z instagram.com/kasia_kowalskaofficial/

Artystka nagrała krótkie nagranie, w którym apeluje, abyśmy nie wychodzili z domu i zadbali o swoje bezpieczeństwo. 

 

 
 
 
 
 
Visualizza questo post su Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

#bezkomentarza

Un post condiviso da Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial) in data:

Życzymy dużo spokoju i szybkiego powrotu do zdrowia. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mężczyzna przebywał samotnie na kwarantannie bez jedzenia i picia. Na szczęście pomogli mu policjanci
  2. Pierwszy kraj wyprzedził Chiny. Tysiące przypadków zakażenia, zawrotna liczba
  3. Najrzadszy objaw koronawirusa. Oczy mogą zdradzić, czy jesteś zarażony
  4. Marta Manowska jest zaręczona. Uczestnicy ”Sanatorium miłości” nie są zdziwieni, znają jej wybranka
  5. Nagły wzrost zachorowań w Polsce, kolejne śmierci. Minister zdrowia: „To nie jest początek końca, to nawet nie jest koniec początku.”
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

 

Źródło: instagram.com 

Poprzedni artykułPogotowie u Edzi z ”Królowych życia”. Co dzieje się z przyjaciółką Dagmary?
Następny artykułGłówny Inspektorat Farmaceutyczny wycofuje popularny lek. Należy go natychmiast wyrzucić
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.