Córka Hanny Lis to prawdziwa piękność! Na instagramie jej mamy możemy czasem podziwiać oszałamiającą urodę 18-latki. Czy piękna latorośl jest podobna do swojej sławnej mamy? Jakie ma plany na przyszłość?

Dziennikarka stara się trzymać swoje córki jak najdalej od show-biznesu. Czasami pojawia się z nimi na oficjalnych wyjściach i pozuje na czerwonych dywanach, chciałaby jednak, żeby dzieci na razie zajmowały się nauką. Córka Hanny Lis, Anna, to młodsza z dwójki rodzeństwa. Podobna do mamy?

Córka Hanny Lis jest do niej bardzo podobna

Dziennikarka jest matką dwóch córek: 20-letniej Julii i 18-letniej Anny, ich ojcem jest Jacek Koziński. Hanna Lis często pokazuje dzieci na swoim instagramie, dziewczyny nie aspirują jednak do bycia nastoletnimi influencerkami. Mają własne konta na instagramie, na które wrzucają zdjęcia z codziennego życia, nie dzielą się jednak obrazkami z oficjalnych wydarzeń. Hanna Lis zadbała o to, by jej córki nie znajdowały się w centrum polskiego show-biznesu. Kilka lat temu w wywiadzie dla Newserii dziennikarka podzieliła się przemyśleniami na temat dorastania jej dzieci:

– Bardzo bym chciała, żeby one od tego świata jak najdłużej były jak najdalej. Pokazy mody i bankiety to nie są imprezy dla 14- i 16-latki. Jestem temu absolutnie przeciwna, bo naprawdę łatwo takiej młodej dziewczynie zawrócić w głowie. To jest wiek, w którym one powinny interesować się przede wszystkim szkołą – powiedziała Hanna Lis.

hanna lis:mieszkanie
Fot. kadr z programu „Między słowami”

Hanna Lis ma dwie córki, Julię i Anię.

Czy Ania Kozińska zostanie modelką?

Młodsza córka dziennikarki, Anna w tym roku skończyła 18 lat i wyrosła na wyjątkowo piękną kobietę! Ania Kozińska ma zadatki na supermodelkę, jednak mama skutecznie trzyma córkę z dala od błysków fleszy. Kto wie, może z biegiem czasu córka Hanny Lis pójdzie w ślady mamy i zrobi karierę w mediach? Póki co możemy się tylko domyślać i podziwiać powalającą urodę 18-latki!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

hanna lis: córka
instagram.com/ania_kozinska

Córka Hanny Lis, Ania ma już 18 lat.

hanna lis: córka
instagram.com/ania_kozinska

Dziewczyna jest bardzo podobna do sławnej mamy. Czy pójdzie w jej ślady i zrobi karierę w mediach?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Biedronka oferuje produkt, który może pomóc wielu Polakom. Niestety tylko przez kilka dni
  2. Ojciec przeczytał wiadomości swojej 7-letniej córki do jej koleżanki. Natychmiast zadzwonił na policję
  3. Pan młody spoliczkował swoją 13-letnią żonę. Reakcja gości weselnych daje do myślenia
  4. Dziecko zostało sprzedane za… sportowy samochód. Matka została oskarżona, poniesie konsekwencje
  5. Dziecko przyszło na świat bez nosa, oczu i większości czaszki. Niestety, po porodzie wydarzyła się najgorsza rzecz
  6. Suczka Polki urodziła niesamowitego szczeniaka. Teraz mówią o nim media na całym świecie, jest jedyny w swoim rodzaju
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.