Córka była traktowana jak zwierzę od początku narodzin. Dziewczynka nie umiała mówić, przeżuwać oraz normalnie się poruszać. Od dziecka ojciec więził ją w małym pokoju bez światła. W chwili odkrycia, co dzieje się w tym domu, Genie miała 13 lat, lecz wyglądała na 6 i ważyła 26 kg. To nie był jednak koniec horroru dziewczynki. 

O losie tej dziewczynki zadecydował całkowity przypadek. O tym, że córka tego małżeństwa jest maltretowana i więziona jak zwierzę, dowiedziała się policja i opieka społeczna w 1970 roku, kiedy matka zabrała ją do ośrodka pomocowego w Los Angeles i pomyliła drzwi.

Córka była więziona przez 13 lat

W pomieszczeniu, do którego weszła córka oraz jej ślepa mama, siedziała opieka społeczna, która szybko zainteresowała się wyglądem dziewczynki. Jej skrępowane ruchy oraz postawa 6-letniego dziecka sprawiły, że początkowo uznano, że ma autyzm. 

Nikt nie spodziewał się, że Genie Wiley od 13 lat przeżywa katusze. Córka Clarka, byłego mechanika wojskowego, była przez niego więziona i zaniedbywana. O wszystkim wiedziała także matka oraz syn, ale nikt nie pisnął słówkiem, ponieważ mężczyzna zastraszał całą rodzinę.  

  1. Bardzo przykry widok grobu małej Madzi z Sosnowca. Nikt już nie pamięta o jej cierpieniu?
  2. Aleksander Kwaśniewski się wygadał. Zdradził, jak naprawdę traktuje żonę, kiedy nikt nie widzi
  3. Smutne informacje o Katarzynie Dowbor. Gwiazda jest nieuleczalnie chora

Eksperyment medyczny

To, co policja zastała w domu małżeństwa Wileyów, wyglądało jak scena z najgorszego horroru. Nikt nie przypuszczał, że córka przeżyła takie katusze. To nie był jednak koniec jej męczarni – odkąd trafiła do szpitala, stała się zabawką w rękach lekarzy. Każdy ekspert chciał zbadać przypadek dziewczynki.  

Ich córka przez lata bywała w różnych rodzinach zastępczych, które wcale nie były lepsze. Znęcano się nad nią psychicznie i fizycznie. Jej życie uspokoiło się dopiero, gdy trafiła do specjalnego ośrodka. Jak podaje ABC News, Genie znajduje się w ośrodku dla umysłowo chorych w Południowej Kalifornii. Ojciec dziewczynki popełnił samobójstwo na dzień przed rozprawą, a losy jej matki są obecnie nieznane. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

córka
Fot. wikipedia.com/
Nova’s „The Secret of the Wild Child”

Ich córka wyglądała na 6-latkę, choć miała 13.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polakom zostały już ostatnie dni na ważną czynność. Za jej pominięcie grozi ogromna kara finansowa
  2. Nowe wytyczne na wakacje. Jak będzie wyglądał wypoczynek na plażach i kąpieliskach?
  3. Ewa Szykulska codziennie cierpi. Nic nie da się zrobić, mimo wszystko nie zamierza się użalać
  4. Para młoda razem z gośćmi weselnymi zginęła na miejscu. Tragedia chwilę po ślubie
  5. Wzorki na paznokcie – jak je zrobić? Przedstawiamy nasze 2 proste propozycje
  6. Nie żyje znany i wybitny polski pisarz oraz publicysta. Fani załamani, nie mogą się pogodzić, Jerzy Pilch miał zaledwie 67 lat

Źródło: kobieta.wp.pl

Poprzedni artykułJakie imię najbardziej pasuje do kota ze zdjęcia? Jest wyjątkowy
Następny artykułNajnowsze informacje o pieniądzach Polaków. Czy powinniśmy czuć się oszukani?
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.