Córka Kasi Kowalskiej przebywa obecnie w londyńskim szpitalu. Kilka dni temu Kasia Kowalska poinformowała, że Ola jest w ciężkim stanie. Na szczęście, dziś już wiemy, że jej stan jest stabilny. Córka Kasi Kowalskiej jest silną osobą. To nie pierwszy raz kiedy walczy o życie i wygrywa tę walkę. 

Córka Kasi Kowalskiej nie pierwszy raz walczy o swoje życie. Jej mama w rozmowie z Vivą! wspomina, że taka sytuacja miała już miejsce. Musieli przywracać ją do życia, powiodło się za czwartą próbą – czytamy.

Córka Kasi Kowalskiej nie pierwszy raz walczy o życie

Ola ma bardzo silną osobowość i mocny charakter. Kasia Kowalska wspomina, że tak było od jej narodzin. Wokalistka w rozmowie z Vivą opowiada, że ciążę z Olą przeżyła w ogromnym stresie. Poród zaczął się wcześnie. Podczas badania pulsu mamy i jej dziecka pielęgniarka przestała słyszeć bicie serca dziewczynki. Rozpoczęło się cesarskie cięcie, a podczas zabiegu stwierdzono, że Ola była zatruta wodami płodowymi. Lekarze próbowali przywrócić dziewczynkę do życia. Udało się to dopiero za czwartym razem. Kasia Kowalska wie, że jej córka jest bardzo silna, przetrwała zatrucie i przeżyła, ponieważ miała ogromną siłę i chęć do życia.

W wywiadzie z Vivą! udzielonym magazynowi w 2018 roku, Kasia Kowalska razem z córką Olą, po raz pierwszy opowiedziały tak dogłębnie o swojej relacji. Okazało się, że nie jest ona taka prosta, a mama i córka różnią się od siebie diametralnie. Ola jest żywiołowa i dynamiczna, a jej mama wycofana, nielubiąca blasku fleszy i świateł estrady.

  1. Córka Kasi Kowalskiej walczy o życie, a Donatan stroi sobie żarty. Tak oburzającego skandalu nie było już dawno
  2. Polska pielęgniarka ujawniła gorzką prawdę. Przed wejściem do szpitala musi robić upokarzającą rzecz, hańba
  3. Biedronka wprowadza kolejną zmianę. Zakupy z dostawą do domu, ale tylko dla określonych osób

Kompletnie inne

Olę cechuje żywiołowość. Znając choć trochę Kasię Kowalską, wiemy, że jest to osoba uwielbiająca swój zawód  przy jednoczesnym nieznoszeniu tego, co za sobą niesie. Wokalistka kocha muzykę i to czują jej liczni fani. Jednak Kowalska nie lubi bycia osobą publiczną. Wcale nie czuje się swobodnie na estradzie, mimo tylu lat swojej kariery.

Ola Kowalska jest zupełnie inna. Uwielbia być podziwiana, uwielbia szokować, szczególnie ubiorem. Jej Instagram obserwuje 25 tysięcy osób. Aleksandra studiuje projektowanie mody w Londyńskiej szkole. Tam realizuje swoją ogromną pasję do ubrań. W wywiadzie przyznaje, że nie jest jej łatwo na studiach, ale doskonale sobie radzi. Swoimi smutkami raczej nie dzieli się ze swoją mamą. Częściej dzwoni do niej, by podzielić się jakimś sukcesem. 

Miejmy nadzieję, że Ola szybko powróci do pełni sił.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

córka
fot.instagram.com/olahintaz

Ola jest pewną siebie, piękną, młodą dziewczyną. Jej pasja do mody zaczęła się od podkradania mamie estradowych kostiumów.

Córka
fot.instagram.com/olahonstaz

Córka Kasi Kowalskiej studiuje projektowanie mody. Dziewczyna nie boi się nosić kontrowersyjnych ubrań.

córka
instagram.com/olahontaz

Mamę z córką łączy ogromna żywiołowość i aktywność.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Napięta sytuacja w Szpitalu Bródnowskim. 72 osoby zakażone koronawirusem, coraz mniej personelu medycznego
  2. Z ostatniej chwili: Lekarz, który miał bliski kontakt z prezydentem Rosji ma koronawirusa
  3. Mamy zdjęcia mieszkania Kuby Wojewódzkiego. Jest gigantyczne i tak luksusowe, że zapiera dech
  4. Kotlety bez mięsa lepsze od mielonych. Zrobisz je ze składnika, który i tak masz w domu
  5. Lekarz pokazał nagranie 3D płuc pacjenta zakażonego koronawirusem. Zniszczenia widać jak na dłoni
  6. GIS przekazał porażającą informację ws. zakażonych. Chodzi o młodych ludzi

źródło: viva.pl

Poprzedni artykułJakie mogą być kolejne ograniczenia w związku z epidemią? Rzecznik odpowiada: „Potrzeba jeszcze większej dyscypliny”
Następny artykułNiemal wszyscy popełniają 1 błąd przy robieniu naleśników. Ważny szczegół, o którym wielu zapomina
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.