Córka, która wróciła wcześniej ze szkoły, we własnym mieszkaniu zobaczyła coś, czego nie zapomni do końca życia. Jak sama zapowiada, już nigdy więcej nie wejdzie do sypialni swoich rodziców. Trauma, którą przeżyła, pozostanie w niej na długo. W końcu nie codziennie wybiega się z domu z krzykiem i oczami pełnymi łez.

13-latka ten powrót do domu zapamięta na długo. Jak sama przyznaje, nigdy tak bardzo nie żałowała, że 3 ostatnie lekcje w szkole zostały odwołane. Widok, który zobaczyła po wejściu do sypialni, jeszcze przez długi czas pozostanie w jej głowie. A strachu i przerażenia, które jej towarzyszy nie da się opisać słowami.

Córka szybko pożałowała, że wróciła wcześniej ze szkoły 

13-letnia dziewczynka, której historię pragniemy wam dziś opowiedzieć, wyjątkowo skończyła zajęcia w szkole wcześniej. Znajomi proponowali jej, aby skorzystać z pięknej pogody i wyjść na szybki spacer po mieście, jednak ta odmówiła. Jedyne, o czym marzyła to wrócić do domu, odrobić lekcje i jak najszybciej zasiać przed telewizorem z kubkiem ulubionej herbaty.

Córka
Unsplash.com @jeremybishop

Córka tego powrotu do domu nie zapomni nigdy. 

Kiedy tylko weszła do domu, poczuła się dziwnie i nieswojo. W dodatku ten przerażający zapach unoszący się w powietrzu sprawiał, że wszystkiego jej się odechciało. W związku z tym, że jej rodzice byli w pracy, a schorowana babcia jak zwykle leżała w pokoju na piętrze udała się do kuchni, aby odgrzać sobie obiad.

Zapach stawał się nie do zniesienia

W międzyczasie po raz kolejny poczuła odrażającą woń. Bała się pójść na górę do babci i sprawdzić, czy wszystko z nią w porządku. W końcu w szkole tyle razy słyszała o rozkładających się ciałach i nieznośnym fetorze.

Niespodziewanie jednak z sypialni rodziców usłyszała dziwny szelest i tupot stóp. Zupełnie nie wiedziała, o co chodzi. Przerażona postanowiła to sprawdzić. 

Niespodziewanie jednak z sypialni rodziców usłyszała dziwny szelest i tupot stóp. Zupełnie nie wiedziała, o co chodzi. Przerażona postanowiła to sprawdzić.

– Spod łóżka moich rodziców wyłoniła się niewielkie zwierzę, posiadające czarno-białe futro. Nie jestem już dzieckiem, więc domyśliłam się, że to drapieżny skunks, który słynie z cuchnącej wydzieliny- relacjonowała dziewczyna.

Po chwili wybiegła z mieszkania z krzykiem i łzami w oczach. Zagubiona pobiegła do sąsiadów, którzy wezwali natychmiastową pomoc. Gdyby nie oni prawdopodobnie nigdy już by tam nie wróciła.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Córka
Unsplash.com @dulgier

Dziewczynka z sypialni rodziców usłyszała podejrzane dźwięki. 

Córka
Instagram.com @fucking_cuteanimals

Nieproszonym gościem okazał się skunks.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Playboy, CKM i Cosmopolitan znikają z rynku. Wielkie zwolnienia, 70% ludzi traci pracę
  2. Panna Młoda wybuchła płaczem, gdy przyszły mąż kazał się jej odwrócić od ołtarza
  3. Sylwester TVP ma się odbyć w niesłychanym miejscu. Zaczęły się protesty
  4. Kinga Rusin pokazała ohydne zdjęcie z cmentarza. Chce się płakać na sam widok
  5. Mąż Anny Dymnej zmarł tragicznie 40 lat temu. Właśnie ważne materiały ujrzały światło dzienne
  6. Koszmar 80-letniego męża Doroty Segdy. Gwiazda polskich seriali zdruzgotana, straszne

 

 

 

Poprzedni artykułDanuta Wałęsa zdradziła, co naprawdę myśli o Agacie Dudzie. Mocne i odważne słowa
Następny artykułZaręczyny na lotnisku w Modlinie. Kompletnie nikt się ich nie spodziewał
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.