Córka Angeliny Jolie, Shiloh od dawna identyfikuje się jako chłopiec. Ostatnio pojawiły się informacje, że jej ojciec tego nie akceptuje. Podobno wychowany w konserwatywnym środowisku Brad Pitt nie może zrozumieć 13-latki.

Shiloh Jolie-Pitt to najstarsza córka Angeliny Jolie i Brada Pitta. Córka – tak piszą o niej media, choć sama Shiloh od lat identyfikuje się jako chłopiec. Mama jest bardzo wyrozumiała i akceptuje decyzję ukochanego dziecka. Rozwód rodziców nie wpływa najlepiej na rodzeństwo, a Shiloh podobno znosi go najgorzej.

Córka Angeliny Jolie chce korekty płci?

Na razie nie wiemy, czy Shiloh ma w planach korektę płci, wiadomo jednak, że neguje swoją kobiecość. Dziewczynka od zawsze wzbudzała zainteresowanie mediów męskimi ubraniami, wiadomo też, że chce by zwracać się do niej męskim imieniem – John. Obecnie ma już 13 lat i bardzo przeżywa rozwód rodziców. Podobno znosi go najgorzej ze wszystkich dzieci aktorów.

Choć Angelina Jolie od zawsze szanuje decyzje Shiloh i akceptuje dziecko takie, jakie jest, podobno nie można powiedzieć tego o jej byłym mężu. Brad Pitt rzekomo jest przeciwny stylowi bycia Shiloh i nie rozumie jej męskiego ubioru i krótkich włosów.  Czy córka Angeliny Jolie i Brada Pitta naprawdę nie jest akceptowana przez ojca?

Shiloh Jolie-Pitt

Wiadomo, że Shiloh neguje swoją płeć, podobno też otwarcie rozmawia z mamą o chęci jej zmiany. Córka Angeliny Jolie od zawsze może liczyć na jej wparcie – niestety konserwatywny Brad Pitt podobno ma problem z zaakceptowaniem dylematu dziecka. 

Nie wiadomo jednak, czy doniesienia amerykańskich tabloidów są prawdą – wcześniej mogliśmy bowiem obserwować przez lata, jak oboje rodziców bardzo wspierali swoje najstarsze biologiczne dziecko w jego wyborach. Czy na pewno coś się w tej kwestii zmieniło? W końcu Angelina Jolie w jednym z wywiadów powiedziała:

– Nigdy nie zabronię komukolwiek z moich dzieci być tym, kim chcą. Ja i Brad zawsze będziemy dawać im wolność wyboru.

Podobno byli małżonkowie toczą ostre spory o wychowanie dzieci. Miejmy nadzieję, że córka Angeliny Jolie poradzi sobie z trudną sytuacją rodziną i medialną, a także że uda jej się pozostać w zgodzie ze sobą i swoją identyfikacją płciową – nawet, jeśli oznacza to brak zrozumienia wśród najbliższych.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

córka angeliny jolie
instagram.com/shiloh.jolie.pitt

Córka Angeliny Jolie, Shiloh, od dawna identyfikuje się jako chłopiec.

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.