Oliwia Bieniuk zaskoczyła wszystkich zdjęciem, które pojawiło się w sieci. Córka Ani Przybylskiej pozuje na fotografii z przystojnym uczestnikiem show „Top Model”.

Dziewczyna jakiś czas temu deklarowała chęć skupienia się na edukacji i egzaminach do szkoły teatralnej. Teraz na Instagramie pojawiło się zdjęcie gwiazdy z tajemniczym Grzegorzem. O co dokładnie chodzi?

Oliwia Bieniuk pozuje z uczestnikiem „Top Model”

Dziewczyna zasłynęła udziałem w uwielbianym przez widzów show „Taniec z Gwiazdami”. Córka Ani Przybylskiej od początku zwracała na siebie uwagę fanów, a to dlatego, że bardzo przypomina ona swoją zmarłą mamę. Młoda gwiazda deklarowała również chęć pójścia w ślady rodzicielki i związania swojej przyszłości z aktorstwem.

-Generalnie skupiam się na swoim rozwoju osobistym. Uczę się do egzaminów do szkoły aktorskiej. Zobaczymy, czy się w ogóle dostanę, bo egzaminy są bardzo trudne. Ale jak mi nie wyjdzie, to oczywiście mam plan B. Pójdę na inny kierunek studiów, ale nie będę mówiła jaki. Mam nadzieję, że talent odziedziczyłam — powiedziała kiedyś Oliwia Bieniuk.

Uczestniczka „Tańca z Gwiazdami” nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym. Wiadomo, że w czerwcu ubiegłego roku rozstała się ze swoim dotychczasowym chłopakiem i od tej pory często wspominała o plusach bycia singielką. Teraz uwagę fanów zwróciła fotografia, na której Oliwia Bieniuk pozuje z przystojnym Grzegorzem.

Okazało się, że nowy kolega gwiazdy w przeszłości próbował swoich sił w programie TVN „Top Model”, z którego odpadł na etapie bootcampu. Grzegorz Tlałka mieszka we Wrocławiu, gdzie studiuje socjologię i pracuje w banku. Teraz na profilu modela na Instagramie pojawiła się fotografia, na której pozuje z uśmiechniętą córką Ani Przybylskiej.

Zobacz post Grzegorza:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Grzegorz Tlałka (@grzegorz_tlalka)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Anna Mucha przekazała przykrą wiadomość. Mieli być razem do końca, teraz widmo rozstania wisi nad bohaterami 
  2. Kasia Cichopek w objęciach znanej gwiazdy. Zdjęcie jest odpowiedzią na nurtujące pytanie 
  3.  Niespodziewane wieści. Michał Wiśniewski ogłosił, że weźmie kolejny ślub