Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Córka Anny Przybylskiej obcięła włosy. Wygląda jak mama!
Robert Głowacki
Robert Głowacki 11.02.2019 13:33

Córka Anny Przybylskiej obcięła włosy. Wygląda jak mama!

córka anny przybylskiej
instagram.com @oliwia.bieniuk

Córka Anny Przybylskiej wzbudza spore zainteresowanie mediów. Tym razem zwróciła na siebie uwagę zmianą fryzury. Oliwia mocno skróciła swoje długie włosy. Obserwatorzy jednogłośnie komentują: wygląda jak mama.

Dziewczyna cieszy się dużym zainteresowaniem mediów, jak i Internautów. Na samym Instagramie córka Anny Przybylskiej ma prawie 90 tysięcy obserwujących. Każdy jej krok jest szeroko komentowany, tak było i tym razem, kiedy zmieniła fryzurę.

Córka Anny Przybylskiej podobna do mamy

Oliwia Bieniuk zwraca uwagę mediów, ze względu na podobieństwo do swojej mamy. Anna Przybylska była uwielbiana przez publiczność, która wciąż ma ogromny sentyment do zmarłej w 2014 roku aktorki. Córka Anny Przybylskiej w tym roku skończy 17 lat. Powoli z małej dziewczynki przeobraża się w kobietę, co niezmiernie cieszy zainteresowaną nią prasę kolorową. Przypomnijmy, że Przybylska już w wieku 17 lat próbowała swoich sił w aktorstwie i modelingu.

Córka Przybylskiej obcięła włosy

Anna Przybylska już jako nastolatka przykuwała niezwykłą uwagę podczas castingów. Wszystko za sprawą jej nieziemskiej urody. Jak widać, Oliwia odziedziczyła ją po mamie. Jest piękną nastolatką, coraz to bardziej podobną do swojej mamy. Na niektórych zdjęciach wygląda dosłownie jak jej kopia. Oliwia ostatnio postanowiła obciąć włosy. Efektem pochwaliła się na swoim Instagramie. Oliwia w nowej fryzurze jeszcze bardziej przypomina Przybylska. Komentujący są zachwyceni, zresztą nie tylko oni. W rozmowie z Jastrzab postnową fryzurę Oliwii skomentował jej tata – Jarosław Bieniuk.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Córka Anny Przybylskiej

W nowej fryzurze Oliwia wygląda identycznie jak jej mama wyglądała w jej wieku. Przypomnijmy,że Anna Przybylska już w wieku 16 lat zaczynała swoją przygodę z polskim show biznesem. Jej droga od początkującej modelki do gwiazdy filmowej nie była jednak dość kręta.

Córka Anny Przybylskiej

Z roku na rok Oliwia coraz bardziej przypomina swoją zmarłą w 2014 roku mamę.

Córka Anna Przybylska

Oliwia mimo, że wciąż chodzi do szkoły wzbudza duże zainteresowanie wśród różnych agencji modelek. Kto wie, może pójdzie w ślady swojej mamy?

Córka Anny Przybylskiej

Oliwia jest bardzo popularną nastolatką w Internecie. Jej konto na Instagramie obserwuje prawie 90 tysięcy użytkowników. Myślicie, że kusi ją blichtr show biznesu?

Córka Anny Przybylskiej

Odejście Anny Przybylskiej było ogromną tragedią dla jej najbliższych. Cała rodzina trzyma się razem i nie zapomina o Ani. W tym roku na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazali zdjęcie Ani z dziećmi, z jednej z ich wspólnych sesji zdjęciowych.

  1. Julia Wieniawa zmieniła kolor… oczu. „Ale dziwnie”
  2. Marcin Prokop: wzrost gwiazdy TVN zadziwia! Jest niesamowicie wysoki
  3. Co warto zobaczyć w Warszawie? 10 najlepszych atrakcji stolicy
  4. Anna Starmach pokazała się w bikini na wakacjach. Wygląda wspaniale!
  5. Ogromna burza na Wyspach! Książę William ZREZYGNOWAŁ z tronu
  6. TVP nagle WYRZUCA uwielbianego prowadzącego. Fani nie wiedzą co się dzieje
  7. Fenomenalny występ 13 latki w Voice Kids! Druga Roksana Węgiel?

źródła: plotek.pl