Córka Anny Przybylskiej wzbudza spore zainteresowanie mediów. Tym razem zwróciła na siebie uwagę zmianą fryzury. Oliwia mocno skróciła swoje długie włosy. Obserwatorzy jednogłośnie komentują: wygląda jak mama.

Dziewczyna cieszy się dużym zainteresowaniem mediów, jak i Internautów. Na samym Instagramie córka Anny Przybylskiej ma prawie 90 tysięcy obserwujących. Każdy jej krok jest szeroko komentowany, tak było i tym razem, kiedy zmieniła fryzurę.

Córka Anny Przybylskiej podobna do mamy

Oliwia Bieniuk zwraca uwagę mediów, ze względu na podobieństwo do swojej mamy. Anna Przybylska była uwielbiana przez publiczność, która wciąż ma ogromny sentyment do zmarłej w 2014 roku aktorki. Córka Anny Przybylskiej w tym roku skończy 17 lat. Powoli z małej dziewczynki przeobraża się w kobietę, co niezmiernie cieszy zainteresowaną nią prasę kolorową. Przypomnijmy, że Przybylska już w wieku 17 lat próbowała swoich sił w aktorstwie i modelingu. 

Córka Przybylskiej obcięła włosy

Anna Przybylska już jako nastolatka przykuwała niezwykłą uwagę podczas castingów. Wszystko za sprawą jej nieziemskiej urody. Jak widać, Oliwia odziedziczyła ją po mamie. Jest piękną nastolatką, coraz to bardziej podobną do swojej mamy. Na niektórych zdjęciach wygląda dosłownie jak jej kopia. Oliwia ostatnio postanowiła obciąć włosy. Efektem pochwaliła się na swoim Instagramie. Oliwia w nowej fryzurze jeszcze bardziej przypomina Przybylska. Komentujący są zachwyceni, zresztą nie tylko oni. W rozmowie z Jastrzabpost nową fryzurę Oliwii skomentował jej tata – Jarosław Bieniuk.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Córka Anny Przybylskiej
instagram.com/oliwia.bieniuk

W nowej fryzurze Oliwia wygląda identycznie jak jej mama wyglądała w jej wieku. Przypomnijmy,że Anna Przybylska już w wieku 16 lat zaczynała swoją przygodę z polskim show biznesem. Jej droga od początkującej modelki do gwiazdy filmowej nie była jednak dość kręta.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułKatarzyna Łaniewska skrytykowała film „Kogel-mogel 3”. Nie miała litości
Następny artykułTarot na dziś. Co cię czeka w dniu obecnym?
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.