Beata Tyszkiewicz to jedna z najbardziej kultowych polskich aktorek. Ma już 83 lata – kilka lat temu przeszła zawał serca, po którym zniknęła z mediów. Co teraz dzieje się z gwiazdą? Jej córka ma bardzo smutne wieści o zdrowiu artystki.

Po przebytym zawale serca lekarz zalecił Beacie Tyszkiewicz zrezygnowanie z jej ulubionych używek: papierosów i alkoholu. Gwiazda przeszła na emeryturę i nie pokazuje się publicznie. Tymczasem jej córka Karolina Wajda ma alarmujące wiadomości.

W jakim stanie zdrowia jest Beata Tyszkiewicz?

Karolina Wajda, córka Beaty Tyszkiewicz, wyznała magazynowi „Na Żywo”, w jakim stanie zdrowia jest słynna aktorka. Okazuje się, że sytuacja jest bardzo trudna: jej matka odmawia wsparcia córki oraz izoluje się od ludzi. Na dodatek jest coraz słabsza i potrzebuje stałej pomocy.

Córka Beaty Tyszkiewicz wyznaje, że aktorka unika spotkań z dawnymi znajomymi, a do mieszkania wpuszcza tylko gosposię oraz córki. Wiktoria Podlewska miesza jednak w Szwajcarii, dlatego główna opieka nad aktorką spadła na Karolinę.

Karolina Wajda musiała zdecydować, jak pomóc swojej mamie. Tyszkiewicz mogłaby oczywiście zamieszkać w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, w którym mieszka wielu kultowych twórców.

Karolina Wajda wybrała jednak całkiem inne rozwiązanie. Zaproponowała Beacie Tyszkiewicz, że z nią zamieszka. Kobieta uważa, że aktorce bardzo potrzebne jest towarzystwo:

– Zaproponowałam, że przywiozę jej kota, bo uważam, że zwierzęta pozytywnie wpływają na człowieka, też odmówiła – wyjaśniła Karolina „Super Expressowi”.

Karolina uważa, że przeprowadzka do Skolimowa nie wchodzi w grę. Tyszkiewicz najlepiej czuje się we własnym mieszkaniu, dlatego córka zamieszka razem z nią. Kobieta zamierza też osobiście opiekować się matką:

– Do końca roku przeprowadzę się do mamy. Robię to dla niej, bo wiem, że najlepiej czuje się wśród najbliższych – wyznania w „Na Żywo”.

Źródło: se.pl, Na Żywo

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Internautka wspomina przypadkowe spotkanie z Kamilem Durczokiem
  2. Oświadczenie szpitala po śmierci Kamila Durczoka. Podano przyczynę śmierci
  3. Na co chorował Kamil Durczok? Dziennikarz lata temu poznał przykrą diagnozę