Córka Ewy Wachowicz nie jest podobna do mamy. Nie oznacza to jednak, że nie dorównuje jej pod względem urody! Kim jest Aleksandra Osuchowska?

Córka Ewy Wachowicz zaliczyła swój telewizyjny debiut mając zaledwie 15 lat! Wystąpiła wówczas, jako gość specjalny programu Top Chef. To od jej głosu zależało, kto wejdzie do finału. Niestety, od tamtej pory nie mieliśmy okazji jej oglądać. Tęsknicie za tą nastoletnią pięknością?

Kim jest Aleksandra Osuchowska?

Aleksandra Osuchowska to córka Ewy Wachowicz i dziennikarza, Przemysława Osuchowskiego. Szerszej publiczności dała się poznać jako gość specjalny programu Top Chef. Dziś ma osiemnaście lat i jest jeszcze piękniejsza, niż kiedy wystąpiła w programie!

Córka Ewy Wachowicz po matce odziedziczyła również umiejętność dbania o urodę. Na jej Instagramie można się dowiedzieć, że dziś zajmuję się artystycznym manicurem hybrydowym

Ewa Wachowicz z córką

Ewa Wachowicz ma spory talent to ukrywania życia prywatnego przed mediami. Bardzo długo nikt nie wiedział, że jest mężatką! Zdecydowanie szybciej świat obiegła informacja o jej rozwodzie z Przemysławem Osuchowskim. Wiedząc jak trudny jest świat show-biznesu, nie chciała do niego wciągać córki za wszelką cenę.

Okazja, by pochwalić się córeczką, nadarzyła się w 2016 roku. To właśnie wtedy 15-letnia Ola, wraz z mamą i pozostałymi jurorami programu Top Chef miała zdecydować o tym, kto wejdzie do finału programu. Córka Ewy Wachowicz wypadła bardzo dobrze, jednak od tamtej pory nie mamy okazji się nią zachwycać.

Aleksandra Osuchowska córka Ewy Wachowicz

Córka Ewy Wachowicz ma bardzo wiele wspólnego ze swoją piękną mamą. Nie tylko odziedziczyła po niej urodę wartej tytułu Miss Polonia! Także miłość do gotowania wypiła z mlekiem matki. Jak obie przyznały, często razem przygotowują posiłki. Niezależnie czy są to desery, czy potrawy podawane jako drugie danie.

Nie od dziś wiadomo, że Ewa Wachowicz jest miłośniczką sportu. Szczególne zamiłowanie odczuwa do wspinaczki wysokogórskiej. To właśnie Aleksandra martwi się o mamę, gdy ta próbuje zdobyć kolejny szczyt. Miss Polonia 1992 roku zaraziła sportem również Olę! Córka Ewy Wachowicz postanowiła jednak wybrać nieco bardziej przyziemny sport. Jej konikiem jest jeździectwo, a urodziwa gwiazda programów kulinarnych telewizji Polsat stara się wspierać córkę w jej pasji ze wszystkich sił.

Jak wyglada córka Ewy Wachowicz?

Córka Ewy Wachowicz jest dziś przepiękną dziewczyną. Choć jej uroda jest nieco inna od tej, którą została obdarzona jej matka, to z pewnością nie można powiedzieć, że jest od niej mniej urodziwa! Po matce odziedziczyła piękne, duże oczy. Ich kolor jest jednak jaśniejszy niż kolor oczu mamy. Przede wszystkim różni się ona od matki kolorem włosów. Nie jest blondynką, ale ma piękne długie ciemne włosy. Córka Ewy Wachowicz odziedziczyła po matce na pewno świetną figurę, którą utrzymuje zapewne dzięki jeździe konnej!

Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś zobaczymy w mediach córkę Ewy Wachowicz. Jej matka jest kobietą bardzo wszechstronną i wierzymy, że Aleksandra również by sobie poradziła, a pięknych młodych kobiet na ekranie nigdy za wiele.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile zarabia Ewa Wachowicz? Legendarna Miss zarabia kosmiczne kwoty na gotowaniu
  2. Tak wygląda Miss Polski 2018! 27-latka zniewala swoją urodą
  3. Córka Artura Żmijewskiego zrobi karierę za granicą? Uczy się w Los Angeles

ZOBACZ ZDJĘCIA:

córka ewy wachowicz
instagram.com/aleksandraosuchowska

Córka Ewy Wachowicz ma dziś 18 lat.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJoanna Koroniewska uczy się strzelać! Chciałaby dostać rolę u Patryka Vegi?
Następny artykułMałgorzata Kożuchowska jak Agata Duda? Aktorka wygląda niemal identycznie!
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Miłośnik starych piosenek i zapomnianych gwiazd. Zajmuje się również pisaniem piosenek i muzyką ilustracyjną do filmów. Marzy o skomponowaniu utworu dla Alibabek.