Córka Gessler nago wywołała ogromne emocje wśród internautów. Niezależnie od tego, czy akurat trafiło na fanów Kuchennych rewolucji, czy osoby, które nie przepadają za najbardziej znaną polską restauratorką, nie obyło się bez przepychanek. Jedni są zachwyceni, inni odżegnują młodą kobietę od czci i wiary. A co na to sama Lara Gessler? „Nie lubię ubrań”.

Po występach w Ameryka Express Lara Gessler już na dobre weszła na salony polskiej śmietanki towarzyskiej. Jednak pewne wydarzenie sprawiło, że wokół dwudziestokilkuletniej kobiety narosło wiele kontrowersji. Córka Gessler nago stała się tematem dyskutowanym w całym kraju. Teraz znów wywołała zamieszanie, udzielając zaskakującego wywiadu. Zdziwienie wzbudziły zwłaszcza fragmenty dotyczące… ubrań: „chcę mieć ich jak najmniej”. Co miała na myśli?

Córka Gessler nago. Dlaczego Lara zrzuciła ubrania?

Lara Gessler przez wiele lat była znana Polakom wyłącznie z opowieści swojej mamy, Magdy Gessler. Jednak w ciągu ostatnich lat młoda kobieta zaczęła wychodzić z cienia znanej restauratorki i z impetem wkroczyła od show-biznesu. Nie obyło się bez kilku skandali jak m.in. ten z… roznegliżowanym zdjęciem.

Córka Gessler nago na Instagramie stała się bohaterką jednego z największych skandali show-biznesowych ubiegłego roku. Młoda kobieta przebywała wówczas na wakacjach we Włoszech, gdy ku zaskoczeniu fanów postanowiła opublikować w social mediach zdjęcie, na którym jest zupełnie pozbawiona jakiejkolwiek odzieży. Sama zainteresowana wyjaśniła, że w ten sposób chciała zaprotestować przeciwko narzucaniu kobietom nierealnych do osiągnięcia kanonów urody. 

– Dziś na każdym kroku widzimy plastikowe ciała i rozkraczone dziewczyny z lizakiem w ustach wyskakujące z billboardów. Czy one są mniej wulgarne tylko dlatego, że mają majtki? – cytuje Larę portal fakt.pl.

Lara Gessler nie lubi ubrań?

Chociaż Lara Gessler mogłaby przez wiele lat wyłącznie odcinać kupony od sławy, jaką przyniosło kobiecie przyjście na świat w znanej rodzinie, woli samodzielnie zapracować na sukces i nazwisko. W tym – udzielając wywiadów, które pomagają jej w autopromocji. Jednak nie wszystkim spodobało się, co córka prowadzącej Kuchennych rewolucji chciałaby przekazać. Chodzi szczególnie o jedną z wypowiedzi

Jak czytamy na pudelek.pl, gwiazda niedawno przyznała w wywiadzie dla magazynu Viva!, że nie przepada za ubraniami. Poszczególne cytaty błyskawicznie zaczęły krążyć po sieci. Co Lara Gessler miała dokładnie na myśli, mówiąc o głębokiej niechęci do odzieży i pragnieniu pozbycia się jej? Tak naprawdę poruszyła ważny problem społeczny

– Nienawidziłam ubrań. Potem trochę mi przeszło, ale teraz znowu chcę mieć ich jak najmniej. […] Bo skupiamy się na tym, żeby mieć, a nie na tym, jak żyć czytamy na pudelek.pl. 

Córka Gessler nago wywołała burzę w polskim internecie, buntując się przeciwko wyśrubowanym wymaganiom przemysłu beauty, a dziś nawołuje do tego, by podchodzić z rozwagą do konsumpcjonizmu. Z pewnością nie raz i nie dwa nas jeszcze zaskoczy!

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

córka gessler nago
fot. instagram.com @lara_gessler

Córka Gessler nago była tematem numer jeden pod koniec ubiegłego roku.