Grzegorz Markowski przez lata na scenie zaskarbił sobie sympatię, a wręcz uwielbienie wśród słuchaczy. Obecnie scenę dzieli ze swoją ukochaną córką Patrycją. Niestety, po występie podczas Top of the Top Festival 2022 wokalistka miała do przekazania wieści, które zasmucą fanów. 

Top of the Top Sopot Festival jest obecnie jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce. Do tej pory na scenie Opery Leśnej pojawiły się takie nazwiska jak Kayah, Chylińska czy Szpak. Jednak jednym z głośniejszych występów był ten z udziałem Patrycji Markowskiej.

Grzegorz Markowski znika ze sceny? Córka artysty przekazała niepokojące wieści

Grzegorz Markowski to z pewnością jedna z legend polskiej muzyki rockowej. Od jego utworów zaczynają młodzi gitarzyści i ogniskowi śpiewacy, a „Autobiografia”, „Nie płacz Ewka”, „Niewiele ci mogę dać”, czy „Chcemy być sobą” to hity, które w pełni zasługują na miano kultowych.

I choć zespół „Perfect” ostatecznie rozpadł się w ubiegłym roku, wokalista nadal nie schodzi ze sceny. Często pojawia się na koncertach u boku swojej córki. Niestety, po ostatnim swoim występie Patrycja Markowska podzieliła się przykrą informacją.

„To jeden z ostatnich występów taty”

Za kulisami Opery Leśnej Patrycja Markowska udzieliła wywiadu dziennikarzowi portalu Pudelek. W trakcie rozmowy zapowiedziała swój zbliżający się koncert z ojcem. Zdradziła jednak, że Markowski może niedługo zniknąć ze sceny.

– Myślę, że to jeden z ostatnich występów taty. Będę go cały czas namawiać i mam nadzieję, że czasami będzie się zgadzał – wyjaśniła artystka.

Wokalistka wyjawiła również, jak wygląda praca z Grzegorzem Markowskim. Okazało się, że gwiazda nie ma na co narzekać.

– Próby z nim są bardzo szybkie – stwierdziła.

Mamy nadzieję, że Grzegorz Markowski ulegnie namowom córki i będziemy mogli go jeszcze wielokrotnie oglądać na scenie. Artysta należy bowiem do jednego z kultowych wykonawców polskiej muzyki. Jego całkowite zniknięcie byłoby ogromnym ciosem.


Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Top Of The Top Sopot Festival 2022. Patrycja Markowska w cieniu krytyki. Oburzył się nawet Wojciech Mann
  2. Marcin Hakiel podjął decyzję o przeprowadzce. Nie może mieszkać w domu, który dzielił z Kasią?
  3. „Pytanie na śniadanie”: Cichopek bez Kurzajewskiego. Z nowym partnerem poprowadziła dzisiejsze wydanie

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl