Córka filmikiem tym poruszyła serca milionów ludzi na całym świecie. Kiedy jej umierająca matka znalazła się na łożu śmierci, pokazała, co zrobiła dla niej jedna z pielęgniarek. Kobieta okazała się jej aniołem, który robił wszystko, aby zmienić jej życie na lepsze.

Kiedy 63-letnia mama dowiedziała się, że ma raka wątroby, było już za późno na ratunek. Przerzuty były dosłownie wszędzie, a jakiekolwiek próby ratunku z góry skazane były na niepowodzenie. Całe szczęście na świecie są jeszcze dobrzy ludzie, którzy zrobią wszystko, aby chociaż odrobinę ulżyć nam w cierpieniu.

Kobieta opublikowała wzruszające wideo

Z chwilą, gdy Margaret dowiedziała się, że choruje otoczona została szczególną opieką. Przy jej boku nieustannie czuwała jej wspaniała córka oraz ktoś jeszcze. Osobę tę nazwała swoim aniołem. I nie bez przyczyny. 

Córka
Screen z filmiku Youtube

Córka opublikowała wzruszające wideo. 

Kobieta, o której chcemy wam opowiedzieć to Olivia Neufelder, pielęgniarką pracującą w szpitalu, w którym Margaret wówczas przebywała. Ich miłość do muzyki sprawiła, że zawiązała się między nimi wyjątkowa więź. Czuły jakby znały się latami. Margaret pewnego dnia wyznała jej, że brakuje jej muzyki, która była jej życiu od zawsze. Olivia każdego dnia przychodziła więc jej śpiewać, wiedziała, że ich wspólne rytuały przenoszą jej ulgę w cierpieniu. 

Pielęgniarka zrobiła wszystko, aby pomóc umierającej pacjentce

W swoich ostatnich chwilach Margaret poprosiła, aby pielęgniarka zaśpiewała ej ulubioną piosenkę Dancing in The Sky. Okazało sie, że był to ostatni utwór, który kobieta miała okazję usłyszeć w swoim życiu. 

– Ta pielęgniarka przez wiele godzin była i czuwała przy mojej mamie i śpiewała jej ulubione piosenki żeby dodać jej otuchy. Nie znajdę odpowiednich słów, by wyrazić wdzięczność za to, co dla niej zrobiłaś. Nigdy w życiu nie widziałam takiego oddania dla pacjenta– napisała córka Margaret na swoim profilu. 

To co zrobiła Olivia jest naprawdę wyjątkowe. 

ZOBACZ FILMIK:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. 5 tys. złotych za przespanie sześciu godzin. Możesz dostać taką pracę
  2. Katarzyna Skrzynecka nie chce brać ślubu kościelnego? Aktorka w mocnych słowach o Kościele
  3. Anna Jantar chwilę przed ślubem zwróciła się do Kukulskiego. Mężczyzna nie spodziewał się takich słów
  4. Iwona Pavlović ma powody do radości. Gratulacje spływają z całej Polski
  5. Nie żyje Jan Kobuszewski
  6. Kiedy ksiądz powiedział Ewelinie, ile żąda za udzielenie ślubu, kobieta zdębiała. Takiej chciwości jeszcze nie widziała w swoim życiu
Poprzedni artykułPies obudził swoich właścicieli. Rodzice w nocy zajrzeli do łóżka syna, byli przerażeni
Następny artykułNie żyje wybitna Polka. Zginęła w tragicznych okolicznościach, miała 44 lata
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.