Córka Kasi Kowalskiej jest w śpiączce. Polska piosenkarka przeżywa prawdziwą tragedię od kiedy dowiedziała się, że jej dziecko zarażone jest koronawirusem. Artystka nie może skontaktować się ze szpitalem. 
 
Córka Kasi Kowalskiej jest zakażona koronawirusem. 23-letnia Ola leży w śpiączce i nikt z jej bliskich, nie może jej odwiedzić. Uwielbiana polska wokalistka od ponad tygodnia przeżywa prawdziwy koszmar. 
 
 
 
Córka Kasi Kowalskiej zakażona koronawirusem 
 
Córka Kasi Kowalskiej od ponad tygodnia przebywa w szpitalu w Londynie, gdzie walczy z koronawirusem. Piosenkarka jakiś czas temu podzieliła się ze swoimi fanami informacją o stanie zdrowia 23-letniej Oli, która ostatnio wymagała intubacji. 
 
 
Mimo że gwiazda poinformowała, że stan zdrowia Oli jest stabilny, według ustaleń Super Expressu, córka Kasi Kowalskiej od tygodnia nie odzyskała przytomności po tym, jak została wprowadzona przez lekarzy w stan śpiączki
 
– Organizm Oli nie jest w stanie sam oddychać, robi to za nią maszyna – czytamy na łamach Super Expressu
 
Przyjaciel gwiazdy zdradził tabloidowi, jak czuje się piosenkarka. 
  1. Czy można iść do sklepu po alkohol? Nowe obostrzenia. Policja wyjaśnia
  2. Rząd planuje ogromną zmianę na samą Wielkanoc. Dotyczy wszystkich, wielu Polaków się wścieknie
  3. Nowa metoda walki z koronawirusem. Nietypowy sposób pomógł już wygrać z niejedną epidemią
Koszmar Kasi Kowalskiej
 
Kasia Kowalska przeżywa istny koszmar, a żadna matka nie chciałaby znaleźć się na jej miejscu. Mimo że wcześniej artystka była w ciągłym kontakcie z lekarzami Oli, w poniedziałek córka Kasi Kowalskiej została przeniesiona do innego szpitala, z którym kontakt jest znacznie utrudniony
 
– Kasia nie może dodzwonić się do szpitala. Ciągle łączy ją z jakąś centralą. Nikt nie odpowiada na jej pytania. Nie ma jak uzyskać informacji o córce. Jest skazana na telefony ze szpitala, które dostaje średnio co dwa dni. Siedzi jak na szpilkach. Żyje tylko nadzieją, że Ola wyzdrowieje. Nic innego jej teraz nie pozostaje – mówi w rozmowie z portalem se.pl przyjaciel piosenkarki. 
 
Gwiazda z powodu zamkniętych granic i wstrzymanych lotów nie może być teraz przy 23-letniej Oli. Córka Kasi Kowalskiej w tak ciężkich chwilach jest osamotniona. Mimo że na miejscu przebywa jej chłopak, nie jest on w stanie uzyskać żadnych informacji o stanie zdrowia swojej ukochanej. 
 
ZOBACZ ZDJĘCIE:
córka kasi kowalskiej
Fot. olahontaz, Instagram

Córka Kasi Kowalskiej ponad tydzień temu trafiła do szpitala w Lodnynie. Stan 23-latki jest bardzo poważny. 

ZOBACZ TEŻ:
źródło: se.pl
Poprzedni artykułRatownicy pokazali, w jakich warunkach muszą prowadzić karetkę. Błagają kierowców o jedno
Następny artykułGolden retriever i mała dziewczynka. Gdy widzi się ich wspólne wideo, serce się rozpływa
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.