Córka Kasi Kowalskiej apeluje o pilną pomoc. Dziewczyna nie może się pozbyć skutków ubocznych po pobycie w szpitalu. Jakiś czas temu zmagała się z poważną chorobą. Teraz liczy na wsparcie swoich obserwujących. Czy fani będą w stanie jej pomóc?

Córka Kasi Kowalskiej Ola, zmagała się z poważną chorobą. Niedawno udało jej się opuścić szpital. Niestety, leczenie dało się we znaki. Teraz młoda kobieta rozpaczliwie prosi o pomoc.

Córka Kasi Kowalskiej prosi o pomoc fanów

Po przebytej chorobie Ola opuściła szpital. Po dwóch miesiącach spędzonych w placówce dziewczyna nie ukrywa swojego stanu i postanowiła zwrócić się o pomoc do fanów. Przez leki wypadły jej prawie wszystkie włosy. Wykorzystała swój profil na Instagramie i opcję dodawania relacji, żeby prosić o rady.

— Straciłam prawie wszystkie włosy przez leczenie. Jakieś rozwiązania? Uratujcie mnie, ludzie. Porady, produkty, cokolwiek! — donosi portal jastrząbpost.pl.

Internauci nie pozostali bierni wobec jej apelu i w wiadomościach prywatnych udzielili jej setek rad i polecili wiele produktów. Ola nie pozostała obojętna i w kolejnej relacji napisała, że ogromnie dziękuje za tak duży odzew.

  1. Milioner pogrążony w żałobie, nic nie dało się zrobić. Rodzinna tragedia wstrząsnęła światem
  2. Prowadzący „Pytanie na śniadanie” natychmiast wyrzucony z pracy. Skomentował, co myśli, nikt się nie spodziewał słów tego typu

Kasia Kowalska o chorobie córki

Ola trafiła do szpitala w marcu. Jej stan był bardzo poważny. Doszło nawet do tego, że dziewczyna musiała być intubowana. Fani spekulowali, że chodziło o koronawirusa, jednak matka dziewczyny po jakimś czasie zaprzeczyła tym plotkom. Ola była chora na adenowirusa. Piosenkarka ogromnie przeżywała stan córki.

— Dostałam telefon, że Olę zabierają do innego specjalistycznego szpitala, że jej stan jest krytyczny, że to jest jej ostatnia szansa… Jestem na wiele rzeczy wytrzymała, ale w tamtej chwili zawalił mi się świat – mówiła w rozmowie z magazynem Pani.

– Po prostu masakra. Masakra… Niewiele pamiętam z tamtego czasu. To było cierpienie, którego nikomu nie życzę. Niewyobrażalny stres — podsumowała piosenkarka.

Cieszymy się z dobrego zdrowia Oli i czekamy aż będzie mogła pochwalić się pierwszymi efektami kuracji.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

córka kasi kowalskiej
fot. instagram.com/olahontaz

Córka wokalistki poprosiła o pomoc.

Córka Kasi Kowalskiej
fot. instagram.com/olahontaz

Dziewczyna chętnie dzieli się z fanami swoimi zdjęciami.

córka kasi kowalskiej
instagram.com/olahontaz

Dziewczyna zachwycała kiedyś gęstymi włosami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszystko trwało moment, nagrania porażają. Nie żyje co najmniej 7 osób, w tym niemowlę
  2. Tragiczna wiadomość sprzed kilku godzin. Jego filmy kochali wszyscy, nie żyje legenda
  3. Pamiętacie Peggy ze ”Świata według Bundych”? Niesamowite, jak dziś wygląda
  4. Juror ”Mam talent” złamał kręgosłup. Przewrócił się na rowerze
  5. Weszła do sklepu po parę owoców, przy kasie ją poraziło. Tak drogo jeszcze nie było, za polskie jabłka zapłacisz fortunę

Źródło: jastrzabpost.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułPamiętacie żonę wójta z ”Rancza”? Zrobili jej zdjęcia, ciężko uwierzyć jak teraz wygląda
Następny artykułBarbara Kurdej-Szatan wyrzucona z kolejnej pracy? Aktorka zabrała głos
Natalia Andrejuk - redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Doprowadziła ją tutaj chęć rozwoju i ciągłej nauki. Interesuje się literaturą, polityką oraz twórczością Taco Hemingwaya. W wolnym czasie- wielka fanka gier komputerowych, szczególne tych online.