Córka Kasi Kowalskiej przebywa obecnie w szpitalu. Dziewczyna ma koronawirusa i musiała zostać poddana intubacji. Swoje wsparcie pokazało wiele gwiazd, w tym Edyta Górniak, która postanowiła sytuację skomentować w poruszający sposób. Co napisała?

Koronawirus atakuje wszystkich bez wyjątku. Z początku mówiło się, że szczególnie zagrożoną grupą są seniorzy, obecnie walkę toczy coraz więcej osób młodych i w wieku średnim. Zachorowała również młoda córka Kasi Kowalskiej, której wsparcie okazało wiele gwiazd, w tym Edyta Górniak.

Córka Kasi Kowalskiej przebywa w szpitalu 

Wielka Brytania jest jednym z krajów, które najpóźniej wprowadziły obostrzenia, co obecnie skutkuje falą zachorowań. W kraju zanotowano już ponad 20 tys. osób zakażonych wirusem COVID-19. Co najmniej 1400 chorych przegrało walkę z nową chorobą, reszta wciąż się z nią zmaga. Wśród nich znajduje się córka Kasi Kowalskiej.

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że w jednym ze szpitali w Wielkiej Brytanii przebywa chora na koronawirusa córka Kasi Kowalskiej, Ola.

– Witam serdecznie. Dzisiaj dostałam telefon z jednego ze szpitali w Anglii, w którym leży moja córka. Pytali, czy zgadzam się na jej intubację. Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy musicie wychodzić z domu, czy to naprawdę jest konieczne – poinformowała piosenkarka w rozczulającym wideo na Instagramie.

  1. Córka Kasi Kowalskiej nie pierwszy raz walczy o życie. „Musieli przywracać ją do życia, powiodło się za czwartą próbą”
  2. Mąż Katarzyny Skrzyneckiej zabrał głos. Ostatnie dni gwiazdy Polsatu były koszmarem

Edyta Górniak wspiera córkę Kasi Kowalskiej

Pod ostatnim postem Oli możemy z kolei zobaczyć mnóstwo słów wsparcia i otuchy. Udzieliła się tam między innymi Edyta Górniak, która zwróciła uwagę na siłę ludzkiej psychiki i woli walki. Namawia dziewczynę, by ta się nie poddawała.

– Kotek, masz wszystkie możliwości przed sobą. Masz młody silny organizm. Włącz w głowie program samoregeneracji. Obudź go siłą woli. Zaufaj swojej sile. Wspieram dodatkowo modlitwą – napisała Górniak.

W jakim stanie jest córka Kasi Kowalskiej? W dwa dni po szokującej informacji, artystka poinformowała, że jej córka ma się lepiej i powoli wraca do zdrowia. Na swoim Instagramie Kasia Kowalska zachęca ludzi do pozostania w domu i okazania swojej wdzięczności lekarzom i pielęgniarkom.

Miejmy nadzieję, że córka piosenkarki wkrótce wróci do zdrowia!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

córka Kasi Kowalskiej
fot. instagram.com/olahontaz

Ostatnie zdjęcie Oli opublikowane na Instagramie przed zachorowaniem. Córka Kasi Kowalskiej zmieniła kolor włosów.

córka Kasi Kowalskiej
fot. instagram.com/kasia_kowalskaofficial

Kasia Kowalska zachęca ludzi do okazania wdzięczności lekarzom i pielęgniarkom.

córka Kasi Kowalskiej
fot. instagram.com/edytagorniak

Edyta Górniak daje przykład pozytywnym nastawieniem. Jest pewna, że kwarantanna sprawi, że ludzie staną się sobie bliżsi.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Odwołane pociągi, opóźnienia i skrócone trasy. Awaria na trasie Warszawa – Otwock
  2. Martyna Wojciechowska wzięła potajemnie ślub? Na zdjęciu zauważono jeden szczegół
  3. Znęcał się nad żoną i dziećmi, demolował mieszkanie. Niewyobrażalny koszmar rodziny na kwarantannie
  4. Byli małżeństwem przez 45 lat. Na kwarantannie mąż doprowadził do wielkiej tragedii, rodzina jest wstrząśnięta
  5. Skandal po stosunku na oczach milionów widzów TVN. Klaudia El Dursi przerywa milczenie
  6. Ministerstwo przekazało nowy raport. Nie żyje kolejne 5 osób, kolejna bariera tysięcy zakażonych przebita

źródło: kobieta.wp.pl

Poprzedni artykułŁamiące serce nagranie. Po powrocie ze szpitala pielęgniarz spojrzał na syna i zalał się łzami
Następny artykułCzy można bezpiecznie zrobić zakupy? Nowe ograniczenia w sklepach, czeka nas jeszcze więcej zmian
Redaktorka portalu Lelum.pl. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka wszelakich podróży, kuchni włoskiej, kryminałów i astronomii. W wolnych chwilach z niecierpliwością planuje kolejne wyjazdy.