Córka Kasi Kowalskiej opublikowała na swoim Instagramie wymowny wpis, w którym wróciła wspomnieniami do tragicznych wydarzeń sprzed roku. Córka piosenkarki walczyła wówczas z adenowirusem w szpitalu usytuowanym na terenie Wielkiej Brytanii, 23-latka była hospitalizowana z dala od swojej mamy, które przebywała wtedy w Polsce. 

Córka Kasi Kowalskiej postanowiła wrócić do przykrych wydarzeń sprzed prawie roku. Ola podzieliła się swoimi przemyśleniami związanymi z chorobą, której musiała stawić czoła. 

Córka Kasi Kowalskiej wraca do przeszłości 

Prawie rok temu wszystkie polskie media żyły chorobą córki Kasi Kowalskiej. Piosenkarka wówczas na bieżąco informowała, co dzieje się z Olą, która przebywała wtedy na terenie Wielkiej Brytanii. 

Przez obowiązujące obostrzenia gwiazda nie mogła być blisko swojego dziecka. Kontaktowała się telefonicznie z lekarzem, który przekazywał, co dzieje się z jej córką. To był trudny czas zarówno dla Kasi Kowalskiej, jak i dla młodej Oli. 

Teraz córka piosenkarki postanowiła wrócić do tych wydarzeń, pokazując bliznę po intubacji, jakiej musiała zostać poddana. Napisała również kilka ważnych słów: 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  

Rok temu prawie straciłam życie. Doceniaj swoje ciało, ono i tak robi już tak wiele, nawet jedynie stojąc czy siedząc. Kochaj je. Bądź dobry dla siebie samego i zawsze bądź wdzięczny. Dziś wysyłam wszystkim dużo, dużo miłości – czytamy na Instagramie Oli. 

Ola walczyła z adenowirusem

Prawie rok temu córka Kasi Kowalskiej walczyła z adenowirusem, o czym poinformowała sama piosenkarka w jednym z wywiadów. Czym jest adenowirus? To patogen, który atakuje głównie układ oddechowy, pokarmowy lub wzrokowy.

Adenowirusy to wirusy powszechnie występujące, mogące dostać się do organizmu drogą kropelkową. Przebieg choroby wywołany owymi wirusami zależy od tego, jaki układ zaatakują. 

W przypadku dróg oddechowych choroba wywołana adenowirusami przebiega podobnie jak podczas przeziębienia lub grypy. Kiedy zaatakowany zostaje układ oddechowy, może pojawić sie adenowirusowe zapalenie spojówek, powodujące zaczerwienienie i podrażnienie oczu. Czasem towarzyszy temu również światłowstręt. 

Natomiast w przypadku choroby układu pokarmowego wywołanej adenowirusami może pojawić się wysoka gorączka, a także wymioty. 

Miejmy nadzieję, że córka Kasi Kowalskiej nie będzie już musiała mierzyć się z problemami zdrowotnymi. Życzymy wszystkiego dobrego!

Zobacz zdjęcia: 

Córka
fot. https://www.instagram.com/olahontaz/?hl=pl

Córka Kasi Kowalskiej wróciła do wydarzeń sprzed roku. 

Córka
fot. https://www.instagram.com/olahontaz/?hl=pl

23-letnia Ola walczyła o życie. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: medonet.pl, Instagram @olahontaz

Poprzedni artykułNowe limity także na poczcie. Rząd przedstawił obostrzenia na najbliższe dwa tygodnie
Następny artykułAnna Cieślak i Edward Miszczak niebawem wezmą ślub? Świadkiem ma zostać Agnieszka Woźniak-Starak
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.