Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Córka Moniki Belucci ma już 18 lat. Jest zabójczo piękna, niektórzy twierdzą, że ładniejsza od matki
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 03.06.2023 14:41

Córka Moniki Belucci ma już 18 lat. Jest zabójczo piękna, niektórzy twierdzą, że ładniejsza od matki

Monika Belucci
fot. LOUISA GOULIAMAKI/AFP/East News

Deva Cassel to córka Moniki Belucci. Dziewczyna niedawno skończyła 18 lat, a w opinii wielu osób jest jeszcze ładniejsza od swojej mamy. Światowe media wróżą jej ogromną karierę.

Swego czasu pojawiły się głośne plotki o tym, że Deva mogła przejść operacje plastyczne, aby jak najbardziej upodobnić się do swojej słynnej mamy, jednak szybko zostało to ukrócone. Usługami modelingowymi nastolatki interesują się największe osoby w tej branży.

Córka Moniki Belucci to chodząca piękność

Rodzice dziewczyny są po rozwodzie i nawet w czasie małżeństwa nie mieszkali ze sobą. Pozostają jednak w przyjacielskich stosunkach i starają się chronić swoją pociechę. Już teraz córka Moniki Belucci jest twarzą kampanii reklamowych wielkich marek.

Jedno z włoskich pism zaprosiło nawet obie panie do wspólnej sesji okładkowej, z czego kobiety skorzystały, jednak to Deva wysnuła się na pierwszy plan. Obie podkreśliły, że ta sesja miała dla nich duże znaczenie.

Justyna Kowalczyk w nocy wstawiła bardzo smutny wpis. Jak ona musi cierpieć, można tylko współczuć

Córka Moniki Belucci zaczyna być gwiazdą

Córka Moniki Belucci udzieliła niegdyś wspólnego wywiadu z mamą. Starsza z kobiet podkreślała, że jest dumna z tego, jak zdeterminowana i odważna jest jej pociecha. Dla męskich entuzjastów urody Devy Cassel jest niestety zła informacja - dziewczyna ma chłopaka, jednak skrzętnie broni jego tożsamości.

Rodzice dziewczyny stawiają na pierwszym miejscu jej edukację, przez co można domniemywać, że wybierze się ona na studia.

Córka Moniki Belucci wie, jak się ubrać

Zagraniczne media zachwycają się wyczuciem stylu, które ma córka Moniki Belucci. Oczywiście, w sesjach zdjęciowych jest ona odpowiednio ucharakteryzowana, ale w prywatnych miejscach zawsze wygląda świetnie.

Wydaje się być kwestią czasu aż Deva Cassel stanie się jeszcze bardziej popularna. Już teraz trudno jest jej uciec przed sławą i nie da się ukryć, że jest ona łakomym kąskiem dla fotoreporterów.

córka Moniki Belucci EA.jpg
fot. GEOFFROY VAN DER HASSELT/AFP/East News

Źródło: elle.pl

Tagi: gwiazdy