Jolanta Kwaśniewska do dziś jest najbardziej lubianą pierwszą damą. Często bierze udział w wydarzeniach publicznych lub komentuje ważne sprawy. Mimo ogromnej rozpoznawalności niełatwo rozpoznać ją na zdjęciu, jakie opublikowała jej córka.

Relacje między Jolantą a Aleksandrą Kwaśniewską są bardzo ciepłe i bliskie. Nic dziwnego, że w Dzień Matki dziennikarka zapragnęła pochwalić się swoją rodzicielką. Pozwoliła też sobie na uroczy żart.

Jolanta Kwaśniewska na zdjęciu z młodości

Ola Kwaśniewska pracuje obecnie jako dziennikarka. W mediach społecznościowych publikuje zdjęcia z pracy, często opatrzone zabawnym komentarzem (więcej TUTAJ). Humor i dystans zaskarbił jej wielu obserwujących – 286 tysięcy osób.

W Dniu Matki opublikowała wpis, w którym nie tylko zamieściła zdjęcie pierwszej damy z czasów, kiedy ta miała około 20 lat, ale też zdradziła, czym jej mama zajmowała się w młodości. Nie było to nic związanego z polityką.

Obecnie żona Aleksandra Kwaśniewskiego to doświadczona bizneswoman i polityczka o często mocnym, cierpkim języku. Wciąż komentuje bieżące wydarzenia, nazywając rzeczy po imieniu.

Na fotografii z młodości widzimy delikatną dziewczynę – wielu internautów stwierdziło, że nie poznałoby pierwszej damy. W spojrzeniu widać jednak pewne podobieństwo.

Wszystkim Mamom życzę wdzięcznych dzieci. A mojej, żeby mnie nie zabiła za to szałowe, naprawdę po stokroć szałowe zdjęcie, gdy na studiach dorabiała malując statki, bo ma mnie jedną i potem będzie żałować – zażartowała Ola Kwaśniewska.

Czy waszym zdaniem Jolanta Kwaśniewska bardzo się zmieniła od czasu studiów?

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pilna wiadomość dla rodziców. Właśnie ruszyła ważna akcja
  2. Używasz perfum? O jednej rzeczy możesz nie mieć pojęcia, zdumiewające informacje
  3. Ujawniono zarobki Maryli Rodowicz w „The Voice Senior”. Pozostali jurorzy będą zazdrościć?