Bracia Golec mają najlepsze lata kariery muzycznej i sławy w show-biznesie za sobą, jednak wiele wskazuje na to, że tradycja rodzinna w odniesieniu do muzyki zostanie podtrzymana. Córka Pawła Golca po raz kolejny udowodniła, że ma ogromny talent wokalny. Opublikowała na TikToku nagranie, którym oczarowała niejednego internautę.

Jakiś czas temu bracia Golec zostali mocno skrytykowani za przyjęcie dużej sumy pieniędzy z Funduszu Wsparcia Artystów. Ich kariera została przyhamowana z powodu pandemii koronawirusa. Natomiast córka Pawła Golca robi karierę w internecie i udowadnia, że ma zadatki na wspaniałą piosenkarkę.

Córka Pawła Golca ma wielki talent wokalny

Mimo tego, że bracia Golec już od jakiegoś czasu znajdują się raczej na backstage’u polskiej sceny muzycznej, to wiele wskazuje na to, że w ich rodzinie wyrastają godni następcy. Jedną z takich osób jest córka Pawła Golca, Maja.

Dziewczyna od jakiegoś czasu regularnie korzysta z mediów społecznościowych, gdzie zamieszcza filmy z coverami wielu znanych piosenek, udowadniając przy tym, że ma ogromny talent wokalny, który bez wątpienia odziedziczyła po swoim tacie. 

17-latka korzysta z YouTube’a oraz TikToka, a na tym drugim można znaleźć kilka coverów w jej wykonaniu, które momentalnie stały się viralami. Maja już niejednokrotnie pojawiała się u boku swojego taty na ściankach, czy w programach telewizyjnych, jednak najlepsze dopiero przed nią.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Co prawda jej filmy nie składają się jedynie z prezentowania umiejętności wokalnych, jednak to one robią największe show. Na ten moment możemy usłyszeć na jej koncie covery takich piosenek jak: Watermelon Sugar Harry’ego Stylesa, Stay Rihanny, oraz I see red ekipy Everybody Loves An Outlaw.

To właśnie ostatni z coverów zrobił największą furorę i stał się bardzo popularnym nagraniem. Na jednym z filmików można zobaczyć także jej rodziców, którzy są wyraźnie dumni z jej poczynań. Bez wątpienia rodzina Golec nie musi martwić się o przyszłość muzyczną swojej rodziny.

Jak bracia Golec spędzili święta Wielkanocne?

Kilka dni temu bracia Golec udzielili wywiadu dla Radia Gdańsk, w którym zdradzili, jak przebiegły u nich święta Wielkanocne. Wypowiedzieli się np. na temat tego, jak w ich domach wygląda lany poniedziałek:

To jest tradycja, musi być przy tym wiele uśmiechu i radości. Jesteśmy wierni tradycji i trzymamy się jej, bo jest naprawdę piękna i spotkana – zdradził Łukasz Golec.

Z kolei Paweł Golec stwierdził, że obie córeczki oblały go jako pierwsze, jednak był przygotowany, gdyż pod łóżkiem stało wiadro z wodą. Tradycja u niego w domu została podtrzymana z humorem.

Zobacz wideo:

@majjcia_???? ##fypシ ##singing ##alliseeisred ##iseered ##iseeredcover ##cover♬ original sound – majjcia

Córka Pawła Golca ma ogromny talent muzyczny.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl, m.radiogdansk.pl

Poprzedni artykułStanisław Pąk, aktor który wystąpił w „M jak miłość” walczy o życie. Żona błaga o pomoc
Następny artykułMinisterstwo zdrowia przypomina o ważnym terminie. W poniedziałek rusza rejestracja na kolejne szczepienia
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl