Lelum.pl

fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

Córka podsumowała Michała Wiśniewskiego w „Pytaniu na śniadanie”. „Poczucie rytmu na poziomie ameby”

26 Listopada 2022

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Michał Wiśniewski i jego córka Fabienne gościli w dzisiejszym odcinku programu „Pytanie na śniadanie”. Podczas wywiadu poruszyli wątek śmiesznych filmików, jakie w ostatnim czasie zamieszczają na profilu muzyka na TikToku.

Michał Wiśniewski i jego córka Fabienne gościli w dzisiejszym odcinku programu „Pytanie na śniadanie”. Podczas wywiadu poruszyli wątek śmiesznych filmików, jakie w ostatnim czasie zamieszczają na profilu muzyka na TikToku.

Nie da się ukryć, że lider zespołu Ich Troje świetnie odnajduje się w roli taty i z wielką radością spędza czas ze swoimi pociechami. Od niedawna piosenkarz zaczął również współpracować ze swoimi dziećmi i wprowadzać je w świat polskiego show-biznesu.

W dzisiejszym wydaniu śniadaniówki TVP poruszył watek konta na TikToku, które współprowadzi ze swoją córką Fabienne. Zamieszczane tam filmiki cieszą się ogromną popularnością. Jak swoje zdolności taneczne ocenił sam gwiazdor?

Michał Wiśniewski skomentował swoje zdolności taneczne: „Poczucie rytmu jest na poziomie ameby”

Gwiazdor nie może obecnie narzekać na brak obowiązków zawodowych. Nie tylko powrócił na scenę, ale też cały czas spełnia się jako juror w popularnym show Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Co więcej, niedawno wspólnie ze swoją córką Etiennette wydał album, który już teraz cieszy się sporą sympatią fanów.

Współpraca z uzdolnioną muzycznie córką nie jest jedyną próbą łączenia życia zawodowego z prywatnym. Podobnie jest w przypadku drugiej pociechy wokalisty – Fabienne, która wspólnie z tą nagrywa filmiki na jego profil na TikToku. Duet uczestniczy w zabawnych wyzwaniach albo podąża za panującymi na platformie trendami. Ostatnio Michał Wiśniewski i jego córka zszokowali cały Internet humorystycznym nagraniem, na którym wzajemnie biją się po twarzach plackami tortilli.

Sam gwiazdor wyznał, że czuje się niezręcznie, tańcząc do muzyki i publikując to na swoim profilu. Jak stwierdził, los nie obdarzył go poczuciem rytmu, dzięki czemu naprawdę trudno mu dobrze zgrać się z uzdolnioną córką.

 Poczucie rytmu jest na poziomie ameby, w związku z czym, jeżeli mam coś powtórzyć i dochodzą dwa kroki do dwóch, to już mam trudność – powiedział Michał Wiśniewski w dzisiejszym odcinku „Pytania na śniadanie”.

Temat talentu tanecznego taty skomentowała również Fabienne, która nie ukrywa, że współpraca z nim jest bardzo zabawna, a jego próby odwzorowania danego układu naprawdę wywołują u nich salwy śmiechu.

– Nagrywając, jest bardzo śmiesznie, bo tata nie ogarnia nic. I tak jak ja też tańczę, to mi jest łatwiej rozliczyć, a wytłumaczyć tacie rozliczenie jest bardzo ciężko i bardzo śmiesznie powiedziała rozbawiona Fabienne w śniadaniówce.

Michał Wiśniewski szczerze o swoich relacjach z córką

Nie da się ukryć, że tworzenie tego typu filmików nie mogłoby się udać, gdyby nie ogromny dystans artysty do samego siebie, ale również bliski kontakt z pociechami. Michał Wiśniewski podkreśla, że jest niesamowicie dumny ze swoich dzieci i

Słowa taty popiera również Fabienne, która wyznała, że z muzykiem łączą ją przyjacielskie stosunki. Ujawniła również, co kryje się za sukcesem ich duetu i jest kluczem do popularności, jaką osiągnęli na TikToku.

Wydaje mi się, że mamy taką relację przyjacielską, na pewno możemy na siebie liczyć, to jest raz, a dwa, że do wszystkiego podchodzimy z takim jakimś dystansem i staramy się słuchać siebie nawzajem– skomentowała córka muzyka w „Pytaniu na śniadanie”.

Zobacz zdjęcia:

Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

      1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
      2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
      3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi

Tagi:

Martyna Pałka

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Nie żyje aktor znany z "Klanu" czy "Ojca Mateusza", właśnie dramatyczne wieści obiegają Polskę

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Niezwykły hołd dla Marii Czubaszek. Zaskakujące sceny przy grobie, skomentował je sam ksiądz

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Beata Tyszkiewicz ma lichą emeryturę. Córka wyjawiła, że pogarsza się też jej zdrowie

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Gwiazdor disco polo uderzył w Ralpha Kaminskiego. Zaroiło się od przykrych komentarzy Polaków

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Sylwia Przybysz jest w ciąży. Ojcem będzie Jan Dąbrowski "ależ będzie gromada"

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Dziś jest słynną na całą Polskę piosenkarką. Tak gwiazda wyglądała w dzieciństwie

Czytaj więcej >