Córka Romana Polańskiego zachwyca nie tylko urodą, lecz także talentem. Morgane Polański jest piękną kobietą, któa robi zawrotną karierę w świecie filmu! Czy odziedziczyła talent po sławnych rodzicach?

Niektóre dzieci sławnych gwiazd filmu poszły w ich ślady. Wśród nich znalazła się córka Romana Polańskiego, Morgane Polański. Chociaż nie zawsze za sławnym nazwiskiem podąża talent, w przypadku tej młodej dziewczyny nie ma wątpliwości, że wybrała właściwą ścieżkę kariery. Rodzice Morgane z pewnością są z niej dumni!

Kim jest córka Romana Polańskiego?

Morgane Polański to córka światowej sławy reżysera, Romana Polańskiego i wybitnej francuskiej aktorki, Emmanuelle Seigner. Piękna dziewczyna przyszła na świat 20 stycznia 1993 roku, a więc skończyła 26 lat. Mieszanka polsko-francuskich genów okazała się dla niej niezwykle udana, ponieważ Morgane olśniewa urodą! Studiowała aktorstwo w brytyjskich uczelniach: Drama Centre London, a także Central School of Speech and Drama.

Morgane zadebiutowała w 2002 roku jako dziewczynka w filmie swojego ojca, Romana Polańskiego, pod tytułem Pianista. Pojawiła się również w takich produkcjach jak Oliver Twist oraz Autor widmo. W 2015 roku Polański dołączyła do obsady popularnego kanadyjsko-irlandzkiego serialu Wikingowie.

Morgane Polański poszła w ślady rodziców

Młoda aktorka jest aktywna w mediach społecznościowych. Często publikuje zdjęcia w towarzystwie swoich sławnych rodziców. Na jej profilu na Instagramie możemy podejrzeć sporo zdjęć sprzed lat. Od razu widać, że Morgane łączy z rodzicami wyjątkowa więź, oparta na wzajemnej miłości, szacunku, trosce i poczuciu bezpieczeństwa.

Jak myślicie, Morgane osiągnie w świecie show-biznesu tyle, co jej sławni rodzice? 🙂

ZOBACZ ZDJĘCIA:

córka romana polańskiego
instagram.com @mpolanski

Córka Romana Polańskiego zachwyca zarówno urodą, jak i talentem! Mogliśmy ja podziwiać w popularnym serialu Wikingowie. Wcielała się w rolę księżniczki Gisele.

córka romana polańskiego
instagram.com @mpolanski

Morgane to jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia. Jak myślicie, podbije niedługo Hollywood?

córka romana polańskiego
instagram.com @mpolanski

Morgane Polański często publikuje zdjęcia swoich rodziców na Instagramie. Relacje z rodzicami są dla niej bardzo ważne!

córka romana polańskiego
instagram.com @mpolanski

Mamą Morgane jest aktorka i modelka, Emmanuelle Seigner.

córka romana polańskiego
instagram.com @mpolanski

Wśród licznych fotografii, które udostępnia Morgane na swoim profilu, możemy zauważyć wiele zdjęć z jej dzieciństwa. Jak myślicie, dzieci sławnych rodziców mają łatwiejszy czy trudniejszy start? 🙂

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak naprawdę nazywała się Violetta Villas? Imię gwiazdy nie było tak spektakularne
  2. Agnieszka Chylińska bez makijażu na Instagramie. Fani są zachwyceni: „Piękna kobietka”
  3. Danuta Stenka cierpiała na depresję? „Budziłam się rano i chciało mi się płakać”
  4. Jak szybko zapuścić włosy? Domowe sposoby na porost włosów

źródło: en.wikipedia.org