Córka Waldemara Goszcza, 23-letnia Wiktoria została mamą. Po raz pierwszy opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie ze spaceru ze swoją pociechą, którym urzekła wielu internautów. Ciekawostką jest fakt, że kiedy ona przyszła na świat, jej tata był w dokładnie takim samym wieku. 

Wiadomość o tym, że córka Waldemara Goszcza jest w ciąży pojawiła się w sierpniu 2020 roku. Kilka miesięcy później Wiktoria poinformowała, że oczekuje synka. Tymczasem chłopiec jest już na świecie, a radosna mama publikuje w sieci zdjęcia ze spaceru z dzieckiem.

Córka Waldemara Goszcza urodziła synka

23-letnia dzisiaj Wiktoria wyrosła na piękną kobietę i podobnie, jak jej tata postanowiła zostać modelką. Nie było to jednak jej priorytetem i skupiła się na nauce. Kiedy w wakacje ubiegłego roku opublikowała zdjęcie z wakacji w Grecji, pod którym poinformowała, że spodziewa się dziecka, wybuchła fala radości i posypało się mnóstwo gratulacji.

– Po wczorajszych urodzinach stwierdzam po raz milionowy, że mam ogromne szczęście w życiu. Jestem niesamowicie wdzięczna za ludzi, którzy mnie otaczają. Wczorajszy dzień był dla mnie naprawdę wyjątkowy. Po raz pierwszy mogłam spędzić urodziny z moim największym skarbem jako przyszła mama – napisała Wiktoria.

Niedługo potem postanowiła poinformować, że spodziewa się synka. Jego ojcem jest ukochany Wiktorii, Adam. Po jakimś czasie braku aktywności 23-latki w mediach społecznościowych opublikowała na InstaStories zdjęcie ze spaceru z wózkiem dziecięcym. Wszystko wskazuje na to, że jej synek jest już na świecie. Kilka miesięcy wcześniej poinformowała swoich obserwatorów, że oczekuje na chłopca.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

– It’s a baby BOY! Dziękuję moje najcudowniejsze dziewczynki za takie cudowne przyjęcie! Kocham was wszystkie tak bardzo – napisała pod kilkoma opublikowanymi zdjęciami.

Jak zginął Waldemar Goszcz?

Waldemar Goszcz zginął w wypadku samochodowym. Jego przedwczesna śmierć wstrząsnęła całym krajem. 29-letni wówczas model i dobrze aspirujący aktor poruszał się samochodem osobowym w okolicach Ostródy.

Do tragedii doszło podczas manewru wyprzedzania. Wraz z nim w pojeździe znajdowali się dwaj inni aktorzy: Radosław Pazura i Filip Siejka. Obaj przeżyli wypadek. Pierwszy z wymienionych miał bardzo małe szanse na przeżycie. W szpitalu spędził cztery miesiące, jednak na szczęście lekarzom udało się uratować jego życie, a po wypadku zmienił swój światopogląd.

W momencie omawianej tragedii Wiktoria Goszcz miała zaledwie 6 lat. Waldemar Goszcz był wówczas żonaty z Moniką, z którą pobrał się w 1997 roku. Ich małżeństwo nie przetrwało i niedługo potem zakończyło się rozwodem, jednak mała Wiktoria do końca życia zostawała oczkiem w głowie swojego taty.

Całkiem niedawno dokonano zaskakującego odkrycia. Do sieci trafiła nieopublikowana nigdy dotąd piosenka Waldemara Goszcza pt. Tak daleko, którą nagrał w 2003 roku. Więcej na ten temat możecie przeczytać >tutaj<.

Zobacz zdjęcia:

Córka Waldemara Goszcza
fot. instagram.com/goszczi/

Córka Waldemara Goszcza opublikowała zdjęcie wózka dziecięcego. Wszystko wskazuje na to, że jej synek jest już na świecie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez GOSZCZDESIGN (@goszczdesign)

W sierpniu ubiegłego roku poinformowała, że zostanie mamą. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Poprzedni artykułTVP: Redakcja ,,Panoramy” wspomina Piotra Świąca. Poruszające słowa prowadzącej
Następny artykułKamila z ,,Królowych życia” przeszła metamorfozę. Zmiana jest ogromna
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl