Córki Katarzyny Figury nie są już małymi dziewczynkami – to prawie dorosłe kobiety! Nastolatki zachwycają swoją urodą i nic w tym dziwnego, w końcu mają ją zapisaną w genach. Co jeszcze odziedziczyły po mamie, utalentowanej aktorce i prawdziwej seksbombie? Okazuje się, że nie brakuje im również ambicji. Mają wielkie plany!
 

Patrząc na córki Katarzyny Figury, ciężko pohamować zachwyt. Nastolatki odziedziczyły po mamie niesamowitą urodę i wyrosły na piękne, młode kobiety. Choć małżeństwo aktorki nie należało do udanych, jego owocem okazały się dwa, największe skarby, z których Katarzyna Figura może być naprawdę dumna. Jak dziś wyglądają Koko i Kaszmir? 

Córki Katarzyny Figury

Córki Katarzyny Figury to owoc jej drugiego małżeństwa z Amerykaninem Kaiem Schoenhalsem. Choć związek z mężczyzną okazał się traumatycznym doświadczeniem, aktorka zostawiła przeszłość za sobą i osiedliła się z Koko i Kaszmir nad malowniczym Bałtykiem, w domu w Gdyni. 

Dziewczynki urodziły się w Stanach Zjednoczonych i posiadają nie tylko niezwykłe imiona, ale także urodę. 17-letnia Koko i 15-letnia Kate wyrosły na piękne, młode kobiety i jak widać, są bardzo podobne do swojej mamy. Córki Katarzyny Figury mimo młodego wieku są bardzo ambitne i już mają poważne plany dotyczące tegorocznych wakacji. 

  1. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
  2. Siostra Anny Przybylskiej pokazała porażające zdjęcie. Ostrzegła wszystkich, skutki są nieodwracalne
  3. Dramat Bożeny Wołowicz trwa, wreszcie zapadł wyrok. „Chciałabym móc wypić kawę na tarasie, wjechać i wyjechać z domu”

Co planują córki Katarzyny Figury?

Córki Katarzyny Figury planują w wakacje iść do pracy. Choć co roku na letni sezon dziewczynki udawały się do swojej babci mieszkającej w Stanach Zjednoczonych, wiedzą, że przez panującą pandemię koronawirusa, tym razem ich wyjazd nie będzie mógł dojść do skutku. 

Oświadczyły, że jeśli nigdzie nie wyjadą, chciałyby iść do pracy sezonowej – zdradziła przyjaciółka Katarzyny Figury w rozmowie z Rewią.

Czy waszym zdaniem Koko i Kaszmir to cała mama?

ZOBACZ ZDJĘCIA:
córki
@kokofigura, Instagram

Koko ma już 17-lat. Nastolatka chętnie dzieli się swoimi zdjęciami na Instagramie.

córki
@kaszmirfigura, Instagram

Aktywna w mediach jest również 15-letnia Kaszmir. 

córki
@figura_katarzyna, Instagram

Patrząc na zdjęcie Katarzyny Figury z młodości, trzeba przyznać, że jej córki to cała mama.

 
 
Poprzedni artykułMyślała, że przygarnęła zwykłego kota. Prawda zwaliła ją z nóg
Następny artykułWiększość nigdy nie zauważyła jednego szczegółu na banknocie 20 złotych. Trzeba się naprawdę dobrze przyjrzeć, jest ukryty
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.