Córki Władimira Putina i Ludmiły Szribniewej są niezwykle podobne do ojca. W sieci właśnie pojawiły się zdjęcia sprzed 20 lat, na których możemy podziwiać dzieci prezydenta Rosji. Siostry, Maria i Katerina, zostały upamiętnione podczas wieczornego wyjścia, a autorem strzeżonych fotografii ma być były współpracownik ich ojca. 

Do sieci właśnie wyciekły zdjęcia, na których możemy dostrzec córki Władimira Putina. Co ciekawsze, tajemnicze zdjęcia zostały wykonane 20 lat temu. Zważając na fakt, że prezydent Rosji raczej chroni prywatność swojej rodziny, może być z tego faktu bardzo niezadowolony. Jak wyglądały Maria i Katerina?

Córki Władymira Putnia: zdjęcia

Choć o samym Władimirze Putinie wiemy całkiem sporo to o jego rodzinie niekoniecznie. Prezydent doskonale chroni prywatności swoich najbliższych, a o jego córkach i tym, czym się zajmują, wiadomo tyle, co nic. Teraz jednak w sieci pojawiły się zdjęcia, które uchylają rąbka tajemnicy o słynnych siostrach. 

Fotografie, które trafiły do sieci, mają 20 lat, a ich autorem jest dawny współpracownik prezydenta Rosji i biznesmen Siergiej Pugaczow. Wszystko wskazuje na to, że na zdjęciach z nocnej imprezy uwieczniono córki Władimira Putina. Patrząc na młode kobiety, trudno nie dostrzec podobieństwa do słynnego ojca. 

  1. Skandal w ”Pytaniu na śniadanie”. Nagle prowadzący zaczął robić niesłychane rzeczy, wszystko na żywo
  2. Jajecznica 20zł, tatar 49 zł, mięso z mizerią 59 zł. Gessler dolicza też skandaliczną, dodatkową opłatę
  3. Już dwa razy wygrał główną nagrodę, zgarniając kilkanaście milionów. Zdradził swój sposób

Kim są córki Władimira Putina?

Córki Władimira Putina to 35-letnia Maria i 33-letnia Katerina, które są owocem małżeństwa prezydenta z Ludmiłą Szkriebniewą, z która pobrał się w lipcu 1983 roku. Niestety, w 2013 roku świat obiegły wieści o ich rozwodzie.Mimo to Władimir Putin ma ogromne powody do dumy. Ich córka Maria studiowała biologię na Uniwersytecie Państwowym w Petersburgu i jest absolwentką medycyny na Moskiewskim Uniwersytecie Państwowym, a także doktorantką Centrum Badań Endokrynologicznych w Moskwie.

Co więcej, starsza córka prezydenta pracuje w klinice jako endokrynolog, natomiast osiągnięcia młodszej są równie imponujące. Katerina jest zawodową tancerką i stoi na czele Narodowej Fundacji Rozwoju Intelektualnego i Narodowego Centrum Rezerwy Intelektualnej Petersburskiego Uniwersytetu Państwowego, a także posiada tytuł magistra fizyki i matematyki.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez Spletnik (@spletnik_ru)

W sieci pojawiły się dawne fotografie córek Władimira Putina. Podobne do ojca?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Maryla Rodowicz ujawniła wysokość swej emerytury. Artystka może już tylko załamać ręce
  2. Pociąg uderzył w samochód pielgrzymów. Co najmniej 20 osób nie żyje, tragedia za granicą
  3. Jamnik urodził się z wyjątkową sierścią. Przecieramy oczy ze zdumienia, prawdziwy unikat
  4. Znaki zodiaku kobiet, które podbijają serca wszystkich. Po prostu nie da się ich nie lubić
  5. Korzystasz z aplikacji banku? Jedna z nich może przechwytywać twoje dane, jest odpowiedź placówki
  6. Para młoda stała przy ołtarzu, gdy nagle cały kościół wybuchnął śmiechem. Powalające nagranie, patrzcie na świadka

źródło: jastrzabpost.pl

 

Poprzedni artykułWłóż drewnianą łyżkę do wrzątku. Już nigdy nie zechcesz jej użyć, zapierający widok
Następny artykułGrażyna Wolszczak o depresji. Gwiazda zdobyła się na bardzo osobiste wyznanie „popełniłam wszystkie błędy, które mogłam popełnić”
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.