Z planu „M jak miłość” napływają radosne nowiny. Rodzina Mostowiaków już wkrótce ma się powiększyć. Zarówno bohaterów, jak i widzów czekają ogromne emocje. Niebezpieczeństwo i wielkie szczęście pójdą w parze.

Fani serialu „M jak miłość” z pewnością nie będą zawiedzeni nadchodzącymi odcinkami. W kolejnych epizodach nie zabraknie emocji i zwrotów akcji. Nasze ulubione pary znów staną w obliczu nowych wyzwań. Na horyzoncie ma pojawić się potencjalny romans w małżeństwie Budzyńskich, a także ostry konflikt u Anity i Kamila, który zostanie zwieńczony poruszającym finałem.

To jednak dalsza przyszłość. Tymczasem już w najbliższym odcinku dojdzie do niezwykłych scen, które z pewnością na długo zagoszczą w pamięci widzów.

„M jak miłość”: Już wkrótce rodzina Mostowiaków się powiększy

W odcinku 1647. będziemy świadkami wstrząsającego finału pełnej perypetii historii Patrycji (Alżbeta Lenska) i Łukasza (Jakub Józefowicz). Wojciechowski stanie przed willą Argasińskich i z pełną determinacją spróbuje odbić ukochaną z rąk ordynatora, który nie odpuści tak łatwo. Na szczęście będzie mógł liczyć na pomoc Marcina (Mikołaj Roznerski) i Kuby (Krzysztof Kwiatkowski).

Ostatecznie odgrywany przez Karola Strasburgera bohater odpuści, a Patrycja i Łukasz znów będą razem. Moment triumfu zwieńczy scena porodu. Dzięki natychmiastowej reakcji Basi (Teresa Lipowska), Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Marty (Dominika Ostałowska), Argasińska będzie mogła urodzić dziecko w bezpiecznej leśniczówce w Grabinie.

Wtedy też Patrycja wyzna Łukaszowi, że to on jest ojcem dziecka. Na ekranie usłyszymy poruszające słowa:

– Przysięgam, będę się nim opiekował i kochał go tak, jakbym… był naprawdę…
– Kochanie… ale to naprawdę jest twoje dziecko. To z tobą zaszłam w ciążę… I z tobą mam syna…
– Mój… synek? Naprawdę mój?
– Nasz…

Nieposiadająca się z radości Basia podziękuje Marcinowi Chodakowskiemu za pomoc w uratowaniu przyszłej mamy.

Kibicowaliście tej parze?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pieczka podczas wywiadu nagle zwrócił się do zmarłej żony. Po jego słowach dziennikarka zamilkła
  2. Dawid Kwiatkowski popłakał się na scenie i uciekł. Nigdy nie zapomni o tym występie
  3. Cezary Pazura pokazał syna. Internauci nie mogli uwierzyć własnym oczom. „Mały Czaruś”

Źródło: Pudelek

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl