Czar Par: w jury programu zasiądą Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, którzy zakochali się w sobie na planie innego show. Czeka ich nie lada wyzwanie, a sami bardzo przeżywają udział w projekcie. Jeden z gwiazdorów TVP zdradził, jak zachowują się na planie!

Czar Par po wielu latach wraca na antenę TVP. W programie nie zabraknie charyzmatycznych uczestników ani lubianych polskich gwiazd, które mają spore doświadczenie w sprawach miłosnych. Wśród nich pojawią się Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiel, którzy mogą pochwalić się długim stażem małżeńskim. Jak sobie poradzą?

Czar Par wraca do TVP

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się w 2005 roku na planie Tańca z gwiazdami. Trzy lata później wzięli ślub i do dziś są szczęśliwą parą. Po 11 latach małżeństwa mają już duże doświadczenie, dlatego zasiądą w jury programu. Czeka ich nie lada wyzwanie, bo od ich decyzji będzie zależała przyszłość uczestników. Podobno oboje bardzo poważnie podchodzą do swojej roli.

-Bardzo żywiołowo reagują i dobrze się bawią. Czasami musimy ich ograniczać, choćby w tym, jak wyrywają się do tego, żeby samemu sprawdzić się w jakiejś konkurencji — mówił Maciej Kurzajewski, czytamy na film.interia.pl.

Katarzyna Cichopek reaguje emocjonalnie, natomiast jej mąż stara się wydawać merytoryczne opinie. Co więcej, oboje mają się różnić w swoich jurorskich werdyktach. Jednogłośnie jednak chwalą pary, które wyraźnie się wspierają. Na jurorach ciąży ogromna odpowiedzialność, bo to oni decydują, która para może wygrać 300 tysięcy złotych!

Kto poprowadzi Czar Par?

Czar par poprowadzą Izbella Krzan i Maciej Kurzajewski, zastąpią tym samym Krzysztofa Ibisza i nieżyjącą już Hannę Dunowską, którzy prowadzili pierwsze trzy sezony emitowane w latach 90. Kto wystąpi w roli jurorów? Obok Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela w jurorskich fotelach zasiądzie też inna znana para, Dorota Chotecka i Radosław Pazura. Aktorzy są małżeństwem od 2003 roku.

Poza jurorami to widzowie będą mogli decydować, kto otrzyma szansę na wyjście z nagrodą główną. Przed laty show przyciągało wielu widzów, a władze stacji liczą, że nowe edycje powtórzą sukces poprzednich. Kiedy będzie można obejrzeć Czar par? Program już 20 września o 20.45 pojawi się na antenie TVP2 i będzie emitowany w każdy piątek, aż do finałowego odcinka.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

CZAR PAR
instagram.com/marcinhakiel

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zostali jurorami Czaru par.

CZAR PAR
instagram.com/katarzynacichopek

Znana para zdecyduje, kto będzie walczył o nagrodę główną.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie tylko Michał Wiśniewski. Polskie gwiazdy w biznesie utopiły fortunę
  2. Edyta Górniak miała uczyć się jazdy samochodem od byłego chłopaka? Szokujące doniesienia z planu ”My Way”
  3. Stan zdrowia Muńka Staszczyka nie pozwala mu wrócić na scenę. „Rehabilitacja w tym przypadku wymaga więcej czasu”
  4. Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zaręczyli się! „Cieszymy się narzeczeństwem”
  5. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie swojej kuchni. Nawet Szelągowska by takiej nie zaprojektowała

Źródło: film.interia.pl

Poprzedni artykułMakijaż dla 50-latki. Jak się malować, by wyglądać młodziej? 5 tricków dla dojrzałych kobiet
Następny artykułGrupa nastolatków wydłubała oczy jeżowi. Leżał zwinięty w kulkę
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.