Czar Par: Hanna Dunowska była jedną z najbardziej popularnych prezenterek telewizyjnych w Polsce. Po kilku latach spędzonych na szklanym ekranie zdecydowała się usunąć w cień show-biznesu. Po odejściu z telewizji zachorowała na raka piersi. Kim jest Hanna Dunowska i co robi obecnie?

Czar par był pierwszym telewizyjnym programem randkowym, który wraz z Hanną Dunowską prowadził Krzysztof Ibisz. Prezenter nadal jest jednym z bardziej wziętych konferansjerów w Polsce, jednak jego koleżanka z programu już dawno nie pracuje w show-biznesie. Czar par: Hanna Dunowska po odejściu z telewizji zachorowała na raka. Jesteście ciekawi, jak potoczyły się jej losy i czym zajmuje się obecnie? 

Na co chorowała Hanna Dunowska?

Hanna Dunowska chorowała na raka piersi. Prezenterka nie spodziewała się, że przyjdzie jej się zmagać z tak poważną chorobą. O nowotworze zdecydowała się opowiedzieć w rozmowie z Małgorzatą Ohme z Onetu

– Nie chodziłam do lekarzy prawie w ogóle. Nic mi nie dolegało, uważałam się za zdrową fizycznie osobę, natomiast nie zdawałam sobie sprawy, że psychicznie jest coraz gorzej. I diagnoza: nowotwór piersi… Najpierw nie dowierzałam, ale skoro słyszę i widzę na USG, to musi być prawda. Diagnoza okazała się momentem zwrotnym, poczułam mocno, że ja nadal chcę żyć, że nie chcę się poddać- wyznała w rozmowie z Onetem.

Na szczęście Dunowskiej udało się pokonać śmiertelną chorobę, co więcej gwiazda zdecydowała się zmienić swoje życie o 180 stopni. 

Czar par: Hanna Dunowska i Krzysztof Ibisz

Czar par: Hanna Dunowska była wziętą prezenterką, a z Krzysztofem Ibiszem tworzyli ulubiony duet telewizyjny. Po zakończeniu pracy na planie programu powróciła do swojego macierzystego zawodu, czyli do aktorstwa. Występowała w filmach i tatrach, jednak z biegiem lat pojawiała się na ekranie coraz rzadziej. Wielką tragedią w życiu aktorki była niespodziewana choroba.

Hanna Dunowska: dziś

Po wygranej walce z chorobą Hanna Dunowska zdecydowała się zmienić swoje dotychczasowe życie i podjąć studia w Instytucie Psychologii Procesu, o którym dowiedziała się, jeszcze będąc w szpitalu. W rozmowie z Rewią opowiedziała, co zawdzięcza ukończonym studiom. 

– Dzięki tym studiom zaczęłam poznawać siebie i swoje potrzeby, przyczyny podejmowania ważnych decyzji. Pierwsze małżeństwo nie wyszło, więc w drugim byłam zaprogramowana na to, by nie popełnić błędów– wyznała na łamach Rewii

W międzyczasie aktorka powróciła na szklane ekrany, występując m.in w serialu Barwy Szczęścia. Hanna Dunowska obecnie jest psychoterapeutą w założonym przez siebie Ośrodku Rozwoju i Psychoterapii Przemiany. Dunowska specjalizuje się w pracy z parami, naprawianiu konfliktów między nimi, a także pracuje z symptomami fizycznymi. Prywatnie Hanna Dunowska jest matką dwójki dzieci: córki Joanny i syna Juliana. Pamiętacie jeszcze Hannę Zdunowską? 

Zobacz, jak wygląda Hanna Dunowska:

Hanna Dunowska
screen youtube.com @Archiwum Telewizyjne

Hanna Dunowska kiedyś

Hanna Dunowska
screen youtube.com@PiotrekxArchiwum

Czar par: Hanna Dunowska prowadziła słynny program z Krzysztofem Ibiszem. 

Hanna Dunowska
filmpolski.pl

Aktorka miała raka piersi, jednak udało jej się pokonać chorobę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przygarnęli małego puszystego szczeniaczka. Oczy wam wyjdą z orbit, gdy zobaczycie jakie zwierzę z niego wyrosło
  2. Uczestnik „Milionerów” kpił sobie z Urbańskiego. Chwilę później stał się pośmiewiskiem całej Polsk
  3. Aleksandra Domańska nago na plaży! Wspiera ideę ciałopozytywności
  4. Maryla Rodowicz nie będzie jurorem w „The Voice Senior”. Spekuluje się, że poszło o pieniądze
  5. Piękna dziennikarka TVP zaręczyła się! Pokazała diament i narzeczonego
  6. Jolanta Kwaśniewska o starości i przemijaniu. „Nie chciałabym być ciężarem dla bliskich”
  7. Natalia Klimas w żałobie. Aktorka straciła bardzo bliską osobę tuż przed porodem

źródło: plejada.pl

Poprzedni artykułJessica Mercedes ma nowego chłopaka! Została przyłapana na pocałunkach ze znanym muzykiem
Następny artykułKatarzyna Skrzynecka oburzona zachowaniem Polaków nad morzem. Padły mocne słowa
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.