Natalia z Głogowa swoją pogodą ducha, ale i przedsiębiorczością zauroczyła widzów w programie „Sanatorium miłości”. Teraz w sieci ukazały się zaskakujące zdjęcia. Tak w młodości wyglądała piękna partnerka Marka. W oczy rzuca się uderzające podobieństwo do znanej, polskiej wokalistki.

64-letnia Natalia z Głogowa okazała się bohaterką pełną niespodzianek. Gwiazda „Sanatorium miłości” urodziła się na Sachalinie, zaś przy chrzcie otrzymała imię Natasza i właśnie tak zwracają się do niej najbliżsi.

Swoją energią i pozytywnym nastawieniem zdobyła wielką sympatię widzów, którzy otwarcie kibicowali jej, oraz innemu kuracjuszowi, któremu skradła serce. Dziś Natalia i Marek są już po zaręczynach. Okazuje się jednak, że nawet po zakończeniu 4. sezonu, pensjonariusze nadal mają w zanadrzu kilka niespodzianek.

Gwiazda „Sanatorium miłości” pokazała zdjęcia. Młoda Natalia z Głogowa wygląda niczym sobowtór Kayah

W trakcie występu w „Sanatorium miłości” poznaliśmy wiele sekretów z młodych lat Natalii. Dzieciństwo bohaterki nie było usłane różami. Jej ojciec nadużywał alkoholi, zaś matka stosowała wobec niej przemoc psychiczną.

Natalia sama nauczyła się dbać o siebie i już w bardzo młodym wieku ujawniała smykałkę do biznesu. Zawsze pełna energii i werwy, założyła pierwszy w swoim regionie autoszrot, pracowała w ubezpieczeniach, prowadziła firmę zajmującą się mechaniką samochodową, butik i bar.

Niewiele wiadomo na temat jej rodziny, jednak pewne jest, że obecnie jedną z najbliższych osób stał się dla niej Marek, którego oczarowała podczas dancingu w „Sanatorium miłości”. Po zakończeniu zdjęć para kontynuowała znajomość, a ostatnio pochwaliła się zaręczynami.

Mimo, że o bohaterce wiemy dość dużo, okazało się, że aż do tej pory trzymała asa w rękawie, jeśli chodzi o swoje młode lata. Nie mieliśmy bowiem pojęcia, że jako młoda kobieta i świeżo upieczona mama, Natalia z Głogowa wyglądała niczym sobowtór Kayah!

Na Facebooku pokazała pamiątkowe zdjęcia — kurtyna kruczoczarnych włosów, splecionych w pęki warkoczyków i ozdobionych koralikami — trzeba przyznać, że ta ciemnowłosa, opalona kobieta, zajmująca się malutkim dzieckiem dziś ma 64 lata, blond włosy i właśnie powiedziała „tak” 66-letniemu mieszkańcowi Gdyni.

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Duża zmiana u Viki Gabor. Na koncercie TVP pojawiła się w zaskakującej kreacji
  2. „Dzień Dobry TVN”: Do sieci trafiło nietypowe nagranie. Tego widzowie TVN nigdy nie mogli zobaczyć
  3. Olek Sikora porażony, właśnie przekazał niepokojące wieści. „Nie zostawię tej sprawy bez reakcji”

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl