Lelum.pl

for. canva.com/RobsonPL, Minerva Studio

Czekasz w kolejce dłużej niż 5 minut? Musisz dostać 5 zł, wiedzą o tym tylko nieliczni

6 Lutego 2023

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Kolejka ciągnie się w nieskończoność a czas ucieka — chyba każdy zna tę sytuację. Niewielu wie jednak, że jeżeli oczekiwanie się przedłuża, można otrzymać rekompensatę. W jednym z polskich sklepów egzekwuje się zaskakujące prawo. Jest jeden warunek. 

Ciekawe, ilu klientów choć raz miało w głowie myśl, co by było, gdyby płacono za oczekiwanie w kolejce do kasy. Okazuje się, że ta wizja jest jak najbardziej rzeczywista. Sieć sklepów w Polsce przypomina klientom o zasadzie, którą wprowadzono jakiś czas temu. 

Długa kolejka do kasy? Klienci mogą odebrać rekompensatę

Mało kto wiedział o tej zasadzie. Tymczasem okazuje się, że klienci popularnego supermarketu mogą skorzystać z nietypowej oferty. Sklep Kaufland znalazł nietypowy sposób na rozwiązanie problemu niezadowolonych oczekujących. 

Przed tobą kolejka, a ty czekasz już ponad 5 minut? Możesz udać się do Biura Obsługi Klienta i odebrać… bon o wartości 5 złotych. Możesz zrealizować go we wszystkich 236 punktach sieci w Polsce — na przykład podczas kolejnych zakupów. 

To nie przypadek, że przypomnienie ukazało się na kilka tygodni przed Wielkanocą — w ten sposób firma chce zachęcić kupujących do korzystania z oferty. 

Margaret

Margaret wzięła ślub, ale męża nie ma. Podjęła zdumiewającą decyzję

CZYTAJ DALEJ

5 złotych za stanie w kolejce do kasy. Jest jeden warunek

W tym przypadku cierpliwość z całą pewnością popłaca — i zostaje wynagrodzona. 

Kaufland deklaruje, że każda osoba, która czeka w kolejce dłużej niż 5 minut otrzyma bon — musi jednak zostać spełniony jeden warunek. 

- Szanujemy Wasz czas i jeśli czekacie w kolejce do kasy dłużej niż 5 minut, a nie wszystkie kasy są otwarte, to otrzymacie od nas bon o wartości 5 złotych na zakupy w Kauflandzie — informuje sklep. 

Internauta zbija "fortunę" na zasadach Kauflandu

Pewien Internauta już zdążył pochwalić się w mediach swoją przedsiębiorczością. Z akcji sklepu korzysta od listopada i w ciągu zaledwie sześciu wizyt w Kauflandzie zdołał zgromadzić bony na 30 zł. 

Zaznacza, że jeszcze nigdy nie został odesłany z pustymi rękami a do udanych polowań na 5-minutowe kolejki wystarczą mu jedynie drobne przygotowania. 

- Możecie się śmiać, ale tu 5 zł, tam 5 zł i po 6 wizytacji 30 zł. Oczywiście zasada jest taka, ze wszystkie kasy muszą być zajęte i czas oczekiwania 5 min. Nigdy nie odszedłem z kwitkiem. Zawsze nagrywam rozmowę dotycząca zwrotu. Nagrywam jak rzeczywiście wyglądała kolejka. Bo ich kamery rejestrują to, ale i tak można na spokojnie udowodnić to. Zawsze mam też stoper w telefonie. Polecam! - chwali się na Facebooku. 

Radosław Liszewski

Radosław Liszewski szczerze o żonie Dorocie. Opowiedział, jak wygląda ich życie

CZYTAJ DALEJ
Kasia Cichopek

Wyrzucą Kasię Cichopek i Macieja Kurzajewskiego z TVP? Zachowali się nie po myśli władz telewizji publicznej

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

kaufland

Podobne artykuły

Samo Życie

Kosmetyczka spojrzała na paznokcie klientki i zamarła. To, co zobaczyła, zmusiło ją do pilnej interwencji
Czytaj więcej >

Samo Życie

Krzysztof odłączył od tlenu własną matkę. To, co zrobił później poraża, Polskę obiegły mrożące wieści
Czytaj więcej >

Samo Życie

Nastolatki dręczyły woźnego w szkole. Miał tego dość i zdecydował się zemścić, niebywałe, do czego się posunął
Czytaj więcej >

Samo Życie

Ksiądz zmarł podczas mszy. Wieści nie do uwierzenia obiegły Polskę, wierni widzieli porażającą scenę
Czytaj więcej >

Samo Życie

Kupiła kapustę, w domu chciała ją pokroić i zamarła. Porażające, co powstrzymało ją w ostatniej chwili
Czytaj więcej >

Samo Życie

Tragiczny koniec Tomasza Chady. Muzyk nigdy nie miał łatwego życia
Czytaj więcej >
Aleksandra Gadzińska

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]