Czekolada, po którą najczęściej sięga twój facet, zdradza więcej, niż mogłoby się wydawać. Okazuje się, że jej rodzaj potrafi powiedzieć, jaki naprawdę jest w sypialni. Gorzka, mleczna, biała czy z orzechami? Poznaj razem z nami całą prawdę o swojej drugiej połówce. Niektóre fakty zaskoczą nawet ciebie.

Czekolada jest jednym z najpopularniejszych produktów spożywczych na całym świecie. Z ogromną przyjemnością sięgają po nie osoby bez względu na płeć czy wiek. To dobry moment, aby nieco bliżej przyjrzeć się rodzajowi, który najczęściej wybiera twój ukochany. To skarbnica wiedzy, dzięki której z łatwością rozpoznasz jego oczekiwania i najskrytsze fantazje, o których do tej pory nigdy głośno nie mówił.

Czekolada zdradza, jaki jest twój facet w sypialni

Gorzka

Jeśli twój ukochany najczęściej sięga po gorzką czekoladę, oznacza to, że w sypialni zamienia się w prawdziwego demona i dominanta. Jest uparty i ciężko zachęcić go do czegoś, na co zupełnie nie ma ochoty. W ty m przypadku warto więc zastosować taktykę obronną. Jeśli spyta, czy spełnisz któraś z jego zachcianek… podrocz się z nim i graj na czas. To rozpali go do czerwoności.

Czekolada
pixabay.com @kwol

Czekolada zdradzi najskrytsze fantazje twojego faceta. 

Mleczna

Facet, który z ogromną przyjemnością zajada się mlecznym smakołykiem uwielbia być pożądany. Im częściej zaczniesz słać mu pikantne wiadomości, tym bardziej będzie cię pragnął. W sypialni kocha eksperymenty i nowości. Fikuśne pończoszki lub nieznane dotąd gadżety z pewnością przypadną mu do gustu.

Biała

Mężczyźni, którzy zajadają się białą czekoladą, są niczym tykająca bomba. W sypialni ciężko ich wyczuć i stwierdzić, na co tak naprawdę mają ochotę w danym momencie. Najlepszą grą wstępną są dla nich czułe słówka, delikatne pocałunki i poczucie bliskości. Do dzieła! Z takim początkiem to nie może się nie udać.

Z orzechami

Facet, który najczęściej wybiera czekoladę z orzechami, uwielbia sprawować kontrolę. Poczucie władzy jest tym, co czyni go naprawdę szczęśliwym. Twoja uległość i podporządkowanie sprawi, że mgnieniu oka poznasz jego prawdziwe oblicze i to do czego tak naprawdę jest zdolny. Gwarantujemy, że tym samym zaskoczy nawet ciebie.

Z rodzynkami

Twój facet pomimo twardej skorupy, którą przywdziewa, na co dzień… w sypialni zmienia się nie do poznania. Kiedy światła gasną, nie jest fanem eksperymentów, czy niegrzecznych zabaw. Ponad wszystko ceni sobie twoją bliskość i zapach twojej skóry. Oprócz tego jest potulny i zawsze na wszystko się zgadza. Wykorzystaj to!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Czekolada
unsplash.com @oelli

Jeśli najczęściej zajada białą czekoladę oznacza to, że naprawdę ciężko go wyczuć. 

Czekolada
unsplash.com @amir_v_ali

Orzechy oznaczają, że uwielbia mieć władze i kontrolę. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Akcyza na papierosy i alkohol GIGANTYCZNIE wzrośnie. Znamy dokładne liczby
  2. Pies z ogonem na głowie został znaleziony przez wolontariuszy schroniska. Momentalnie stał się internetową sensacją
  3. Anna Dymna aż 4 razy wymykała się śmierci. Lekarze mówili, że będzie sparaliżowana
  4. Myślał, że żona chce mu powiedzieć o ciąży. Ona jednak planowała żart, którego mąż nigdy nie zapomni
  5. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda „Walduś z Kiepskich”
  6. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Jej odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg
Poprzedni artykułKup balsam, będziesz mieć bazylię. Niezwykła akcja w drogeriach Rossmann
Następny artykułAnna Wendzikowska w ogniu krytyki. Gwiazda TVN odpowiedziała w mistrzowskim stylu
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.