Ten rodzaj manicure jest uznawany według mężczyzn za najseksowniejszy. Dlatego właśnie przygotowaliśmy zestawienie, dzięki któremu dowiesz się, który czerwony lakier do paznokci dostępny w drogerii jest najtrwalszy.

Czerwony lakier do paznokci – jak dobrać odcień

Dobierając odpowiedni kolor lakieru bardzo ważne jest, aby znać swój odcień skóry. W przypadku ciemnej karnacji zalecamy jaskrawe czerwienie z pomarańczowym odcieniem, a także bardzo głębokie fioletowe czerwienie, za to jasnej – czerwienie na bazie niebieskiego lub różowego.

Czerwony lakier do paznokci – zestawienie produktów z drogerii
WIBO 1 COAT MANICURE

Żelowy połysk i trwałość tego lakieru sprawiły, że jest on jednym z naszych ulubionych produktów w tym zestawieniu. Kolor nakłada się gładko i równomiernie, co również jest niewątpliwym plusem tego kosmetyku.

fot. www.rossmann.pl

BELL HYPOALLERGENIC Lakier do paznokci

Kilkoma pociągnięciami tego lakieru uzyskasz wspaniały efekt kolorystyczny. Dodatkowy plus za jego trwałość – utrzymuje się na płytce przez naprawdę długi czas.

fot. www.rossmann.pl

AA WINGS 18 SWEET GRENADINE, OIL THERAPY NAIL LACQUER

Już jedna warstwa tego lakieru prezentuje się interesująco. To produkt, który szybko schnie, dlatego jest to świetny kosmetyk dla osób, które nie mają zbyt wiele czasu na manicure.

fot. www.rossmann.pl

DELIA HARD&SHINE SUZANNE

Czerwony lakier do paznokci, którego głębia koloru zachwyca każdego. Świetnie współgra on za równo z krótkimi, jak i długimi paznokciami.

fot. www.rossmann.pl

Redaktorka działu SEO w lelum.pl. Specjalistka ds. mody oraz beauty. Posiada szeroką wiedzę, teoretyczną i praktyczną wiedzę w dziedzinie pielęgnacji włosów, twarzy oraz ciała. Od lat pasjonuje się modą oraz pracuje w branży z nią związanej.