Człowiek często jest sprawcą cierpienia zwierząt. Tak było w tym wypadku, gdy pies został zakopany żywcem. Na szczęście psia mądrość okazała się silniejsza od ludzkiego okrucieństwa, gdy zwierzak został uratowany przez innego psa. Ta wzruszająca historia z pewnością poruszy niejednego!

Oddział Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt w Oświęcimiu otrzymał zgłoszenie o wstrząsającym zdarzeniu. Policja poinformowała organizację o tym, że przechodzień spacerujący z psem odkrył coś koszmarnego. Jego suczka… znalazła w ziemi jeszcze żywego psa.

Człowiek zakopał żywcem psa

Człowiek może być bardzo okrutny dla zwierząt. Wstrząsający przykład ludzkiej bezduszności odkryła suczka Lili, która była wyprowadzana przez właściciela w Oświęcimiu. Nagle podczas spaceru owczarek niemiecki zatrzymał się i zaczął odkopywać stertę liści. Gdy właściciel podszedł do Lili, zobaczył zakrwawiony pyszczek wystający z ziemi. 

Po odkopaniu biednego zwierzęcia oczom suczki i mężczyzny ukazał się starszy pies rasy Seter Irlandzki. Wciąż miał na sobie smycz i obrożę sugerujące, że niedawno musiał go porzucić człowiek.

człowiek
fot. pixabay.com

Misja ratunkowa psa

Zawiadomiona policja zabrała psa do lecznicy, w której nadano mu imię Fart. Po badaniach okazało się, że pies cierpi na nowotwór jąder oraz przewlekły, ropny stan zapalny w uszach. Oprócz tego ustalono, że doznał mocnego urazu głowy, co może znaczyć, że człowiek, który go porzucił i zakopał, również mocno uderzył psiaka.

Istnieje jeszcze nadzieja, że pod nową opieką Fart znów uwierzy, że człowiek może chcieć dla niego jak najlepiej. 

człowiek
fot. pixabay.com

Okrutny człowiek zakopał psa żywcem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miały dawać radość, a nie żyje przez nie już ponad 70 dzieci. Miliony sztuk wycofanych ze sprzedaży
  2. Dlaczego koty lubią pudełka? Naukowcy znaleźli odpowiedź
  3. Buldog po amputacji nie ma połowy ciała. Nie przeszkodziło mu to w czerpaniu radości z życia
  4. Kotka przygarnęła porzuconego szczeniaka i pozwoliła mu dołączyć do swoich dzieci. Teraz są nierozłączni
  5. Chihuahua została porwana przez… mewę. Kilogramowy piesek nie miał szans
  6. Największy pies świata. Poznajcie Zeusa, który był wyższy od najwyższego człowieka na świecie
  7. Nagrała, jak jej kot z karłowatością się bawi. Długo nie zobaczycie nic bardziej urzekającego, aż serce rośnie

źródło: otozanimalsoswiecim.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.