Nie milkną głosy na temat zmian, jakie już niedługo zajdą wśród prowadzących kultowy program „Dzień Dobry TVN”. Jedna z kluczowych gwiazd show postanowiła wypowiedzieć się w sprawie swojego rzekomego odejścia. Czy to możliwe, że Anna Kalczyńska pożegna się z widzami?

Coraz więcej osób spekuluje na temat tego, czyje miejsce zastąpi  nowa prowadząca śniadaniówkę. Telewizja TVN ogłosiła, że Małgorzata Rozenek dołączy do grona prezenterów show. Czy to możliwe, że w związku z tym z programem pożegna się jedna z jego dotychczasowych gwiazd?

Jedna z prowadzących „Dzień Dobry TVN” odchodzi z programu?

Coraz częściej można trafić na informacje o poważnych zmianach wśród prowadzących program „Dzień Dobry TVN”. Jakiś czas temu stacja ogłosiła, że do grona gwiazd śniadaniówki dołączy znana z show „Perfekcyjna Pani Domu” Małgorzata Rozenek. Czy to oznacza, że zastąpi miejsce jednej z prezenterek?

Wiadomości o nowej propozycji zawodowej Małgorzaty Rozenek pokryły się z tymi o poważnych zmianach w życiu Anny Kalczyńskiej. Jakiś czas temu prowadząca „Dzień Dobry TVN” powiedziała, że planuje kilka zmian w swojej dotychczasowej karierze. Wypowiedź ta stała się punktem wyjścia do plotek o rzekomym odejściu dziennikarki z grona prowadzących poranne show TVN. Teraz prezenterka postanowiła osobiście skomentować te doniesienia.

„Dzień Dobry TVN”: Anna Kalczyńska skomentowała plotki o swoim odejściu

Dziennikarka postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i wypowiedzieć się na temat dalszej współpracy z programem „Dzień Dobry TVN”. Podczas rozmowy z tabloidem „Fakt” wyznała, że nie zamierza opuszczać śniadaniówki. Co więcej, zdradziła, że w dalszym ciągu będzie pracować w duecie ze swoim dotychczasowym partnerem — Andrzejem Sołtysikiem.

-Zostaję w „Dzień Dobry TVN”— wyznała Anna Kalczyńska w rozmowie z „Faktem”.

Wyznanie gwiazdy tylko podkręciło spekulacje na temat tego, czyje miejsce może zająć nowa prowadząca. Jak ogłosiła sama stacja TVN, propozycję pracy na planie śniadaniówki otrzymała sama Małgorzata Rozenek, która z tego powodu miała odrzucić ofertę z show Polsatu „Taniec z Gwiazdami”.

Co ciekawe, jakiś czas temu o swoim odejściu z programu TVN poinformowała inna popularna dziennikarka — Anna Wendzikowska. Czy to możliwe, że Perfekcyjna Pani Domu zajmie właśnie jej miejsce?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Anna Wendzikowska odchodzi z „Dzień dobry TVN” po 15 latach. Zaskoczenie to mało powiedziane
  2. On bez koszulki, ona w samych spodniach. Dawid Kwiatkowski przyłapany, zdjęcie zrobione z zaskoczenia trafiło do sieci
  3. Katarzyna Żak i Cezary Pazura razem? Aktorka opublikowała niewiarygodny komunikat, doszło do wpadki

Źródło: Party

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.