Czterdziestolatek był niegdyś serialem uwielbianym przez miliony Polaków. Super Express w ramach najnowszego odcinka (Nie)zapomnianych odwiedził warszawskie Powązki, gdzie szczególną uwagę zwrócił na grób jednej z gwiazd produkcji. Aż ciężko uwierzyć, w jakim stanie jest jej miejsce pochówku. Łzy same cisną się do oczu.

Aktorka z serialu Czterdziestolatek spoczywa na cmentarzu w Warszawie. Jej grób jest jednak w opłakanym stanie. Choć wokół wiele nagrobków jest odnawianych, o tym wszyscy zapomnieli.

Gwiazda serialu Czterdziestolatek jest zapomniana

Warszawski Cmentarz Powązkowski to miejsce, na którego terenie chowane są znane osobistości. Jego teren jest jednak ogromny — na jednej części znajdują się piękne, ekskluzywne nagrobki, a na innej zaś zapomniane miejsca pochówku w karygodnym stanie. Dlaczego nikt o to nie dba? 

Jednym z zaniedbanych miejsc wiecznego spoczynku, jest grób aktorki Elżbiety Wieczorkowskiej, która zagrała w serialu Czterdziestolatek. Jak informuje Super Express, nawet jej pogrzeb, który odbył się w 1980 roku, należał do tych skromnych, a na uroczystości zjawiło się zaledwie kilka osób. 

  1. Przykre wiadomości o Waldusiu ze ”Świata według Kiepskich”. Jego żona ujawniła wstrząsające kulisy małżeństwa
  2. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Na COVID-19 zachorowali klienci Lidla
  3. Antek Królikowski spotyka się z gwiazdą ”Pierwszej miłości”? ”Szedł z nią za rękę”

Kim była Elżbieta Wieczorkowska? 

Elżbieta Wieczorkowska była znaną aktorką, szczególnie z roli Ryszardy Puciaty, koleżanki z pracy Magdy Karwowskiej w serialu Czterdziestolatek. Po wojnie kobieta grała m.in. w Teatrze Powszechnym i Teatrze Narodowym, a na emeryturę przeszła w 1976 roku, czyli na cztery lata przed śmiercią.

To smutne, że o jej grób nikt nie dba. Niestety nie jest to odosobniona historia. Zaledwie tydzień temu wspominaliśmy zniszczoną mogiłę znanego aktora

ZOBACZ ZDJĘCIA:

czterdziestolatek
Fot. wikipedia/ autor: Lukasz2

Grób Elżbiety Wieczorkowskiej jest w tragicznym stanie.


Premiera tego wywołującego łzy wideo, już za dwa dni.  

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sądzili, że trafili na pusty magazyn. W środku zobaczyli setki oczu błagających o pomoc
  2. Dramat koło Częstochowy, wielu rannych. Wiadomości obiegły polskie media
  3. Wstrząsające odkrycie nastolatków z Oświęcimia. Policja ujawniła zdjęcia, które odbierają mowę
  4. Tragiczny wypadek na Śląsku. 2-letnie dziecko potrącone na pasach, maluch trzymał mamę za rękę, kierowca uciekł
  5. Tragedia tuż po ślubie. Panna młoda wybiegła z samochodu, rzuciła się na pomoc ofiarom
  6. Zbliża się 2. rocznica śmierci Kory. Widok jej grobu zwala z nóg, ciężko uwierzyć co zrobili fani

źródło: se.pl

 

Poprzedni artykułNieprawdopodobne wieści o Michele Morrone z ”365 dni”. Nie ma wyjścia, musiał podjąć przełomową decyzję
Następny artykułWspaniała wiadomość o Zenku Martyniuku. W domu gwiazdora disco-polo nie brakuje szczęścia
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.