Czterdziestolatek do tej pory uważany jest za jednej z najbardziej kultowych seriali PRL-u. W komediowej produkcji zagrała cała plejada wielkich, jak i wschodzących gwiazd, ale to postać pięknej Mariolki wszystkim zapadła pamięć. Jak teraz wygląda życie gwiazdy lat 70?
 
Grażyna Lisiewska zasłynęła w serialu Czterdziestolatek. Produkcja, która na zawsze zapisała się w polskiej popkulturze i zyskała miano kultowej, dla wielu osób była drzwiami do kariery. Jak potoczyły się losy pięknej Mariolki?
 

Kultowy Czterdziestolatek

Kultowy Czterdziestolatek był przepustką do wielkiego świata. Kiedy Grażyna Lisiewska dostała propozycję gry w serialu, nie wahała się ani sekundy.
 
 
Wówczas 21-letnia kobieta świeciła swój triumf. Piękna, młoda dziewczyna wcieliła się w laborantkę i przyjaciółkę jednej z głównych postaci. Kiedy Czterdziestolatek dobiegł ku końcowy, aktorka kariera Grażyny Lisiewskiej zakończyła się równie szybko, jak się zaczęła. Jednak dzięki serialowi rozpoczął się nowy etap w jej życiu. 
 
Kobieta na planie poznała Jerzego Gruzę, reżysera i scenarzystę, o którego śmierci informowaliśmy kilka dni temu. Kiedy tylko zakończono zdjęcia do serialu, para pobrała się, a w 1977 roku przyszło na świat ich dziecko
  1. Rafał Brzozowski planuje ślub. Kim jest jego piękna ukochana?
  2. Co najmniej 15 osób rannych, w tym dzieci. Tragiczne wydarzenia podczas imprezy karnawałowej
  3. Nie żyje 25-letnia piosenkarka. Zginęła potrącona przez samochód

Mariola z Czterdziestolatka

Mariola z Czterdziestolatka podbiła serca widzów, a Grażyna Lisiewska do dziś uwielbiana jest za rolę, która niestety była jedną w jej karierze

Serial przyniósł kobiecie sławę, rozpoznawalność i miłość. Niestety, mąż Grażyny Lisiewskiej — wybitny Jerzy Gruza, zmarł 16 lutego. Małżeństwo pary, którą połączył Czterdziestolatek nie zawsze było udane. Jak donosił jakiś czas temu tygodnik Na Żywo serialowa Mariolka i twórca telewizyjnego hitu mieszkali w dwóch różnych częściach kraju. Para przeżywała prawdziwy kryzys, lecz nikt nie spodziewał się, że zakochani ponownie spotkają się dopiero w tak smutnych okolicznościach. Owdowiała kobieta pojawiła się na pogrzebie swojego męża. 

Grażyna Lisiewska ma 69 lat.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

czterdziestolatek
Kadr z serialu Czterdziestolatek, fototeka.fn.org.pl

Grażyna Lisiewska zyskała rozpoznawalność dzięki roli Mariolki. 

czterdziestolatek
Kadr z serialu Czterdziestolatek, fototeka.fn.org.pl

Dzięki serialowi Czterdziestolatek kobieta odnalazła miłość.

Czterdziestolatek
@legalnakultura, Instagram

Mąż Grażyny Lisiewskiej, ceniony reżyser, zmarł 16 lutego. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chłopiec chory na niezwykle rzadką chorobę nie chce żyć. Wszystko przez rówieśników, którzy go wyśmiewają
  2. Wprowadzono dodatkowe kontrole na polskich lotniskach. Ważna wiadomość dla turystów
  3. Masz stare rajstopy? Nie wyrzucaj ich, znamy 5 sposobów na ich genialne wykorzystanie
  4. Kim jest Krzysztof Radzikowski z ”Gogglebox”? Widzowie nie mieli pojęcia o jego sukcesach
  5. Sąd zajmie się sprawą grobu Piotra Woźniak-Staraka. Doszło do złamania prawa?
  6. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie

źródło: gwiazdy.wp.pl

Poprzedni artykułChcesz wyrzucić stary lakier do paznokci? Wstrzymaj się, 7 przydatnych trików na wykorzystanie kosmetyków
Następny artykułMichał Wisniewski potwierdził zmiany w „Ich Troje”. Pożegnał kolejną wokalistkę
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.