Czterej pancerni i pies to serial telewizyjny, który opowiada o losach 4 mężczyzn i psa Szarika. Akcja toczy się podczas II wojny światowej. Pamiętacie przystojniaka ze zdjęcia? Ostatnio jego fotografia pojawiła się na Instagramie polska_rzeczpospolita_ludowa w związku z dniem urodzin Włodzimierza Pressa, odtwórcy roli Gruzina z serialu Czterej pancerni i pies

Ten serial kochały miliony Polaków. Chyba każdy z nas chociaż raz widział tę kultową produkcję. Mężczyźni chętnie oglądali serial ze względu na typowo męską akcję i tematykę wojenną, natomiast kobiety uwielbiały przystojnych aktorów. Pamiętacie tego pana ze zdjęcia? Niejedna kobieta do niego wzdychała. 

czterej pancerni i pies
instagram.com/polska_rzeczpospolita_ludowa/

Kultowy serial w reżyserii Konrada Nałęckiego. 

Źródło: wikipedia.org

 

Poprzedni artykułSkandal z Szymonem Hołownią. Zaatakowała go była gwiazda Polsatu, nikt się nie spodziewał
Następny artykułAgnieszka Hyży przerwała milczenie. Powiedziała całą prawdę o swoim mężu: „To nasze ostatnie wspólne zdjęcie”
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.