Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej w marcu 1980 roku. Osierociła czteroletnią córeczkę, Natalię Kukulską, która również wybrała artystyczną ścieżkę kariery. Czy artystka chciała, by córka poszła w jej ślady i zajęła się muzyką? Wypowiedź artystki budzi sporo wątpliwości i jest szczera do bólu. Co Anna Jantar wyznała przed laty? 

Piękna i niezwykle utalentowana Anna Jantar była muzycznym objawieniem lat siedemdziesiątych. Jej piosenki biły rekordy popularności i wróżono jej wspaniałą karierę, która niestety została brutalnie przerwana w najmniej spodziewanym momencie. Podczas jednego z ostatnich koncertów, Jantar opowiedziała o tym, jak jej kariera wpłynęła na jej życie prywatne. Czy chciała, żeby jej córka poszła w jej ślady? 

Czy Anna Jantar chciała, żeby Natalia Kukulska zajęła się muzyką?

Odpowiedź na to pytanie budzi sporo wątpliwości. Natalia Kukulska przyszła na świat i była oczkiem w głowie swojej mamy. Córka Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego już od najmłodszych lat występowała na scenie, a w wieku sześciu lat wydała swój pierwszy album zatytułowany Natalia. Niestety jej mama nie była świadkiem jej sukcesu, bo zmarła, gdy dziewczynka miała zaledwie cztery lata.

Anna Jantar o swojej córce

Czy Anna Jantar chciała, żeby Natalia zajęła się muzyką? Opowiedziała o tym podczas Festiwalu Piosenki Żołnierskiej w 1979 roku. Był to jeden z ostatnich jej koncertów:

– Wie pan, to trudno powiedzieć. Jeśli będzie miała jakieś zainteresowania w tym kierunku, no to na pewno nie będę jej przeszkadzać w tym, ale, szczerze mówiąc, to jest jednak dość ciężki zawód, ciężki zawód, z którego ja, zresztą sama – nawiasem mówiąc, nigdy nie zrezygnowałabym, ale jest to zawód, który właściwie wymaga wielu poświęceń, wyrzeczeń. Nie można prowadzić normalnego domu uprawiając ten zawód – przyznała szczerze Anna Jantar.

Artystka zdawała sobie sprawę z tego, że rozpoznawalność ma zarówno dobre, jak i złe strony. Nie chciała narażać swojej córki na jakiekolwiek nieprzyjemności związane z zawodem piosenkarki. Jednak genów nie da się oszukać i Natalia Kukulska od lat zachwyca swoimi niebanalnymi utworami. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przepowiednia ojca Pio o Janie Pawle II. Spotkał się z nim i wyznał prawdę
  2. Karolina Korwin-Piotrowska o Wojciechowskiej, Nosowskiej i Jandzie „Grupka trzech lalek niepodobnych do nikogo”
  3. Zbigniew Wodecki o polskich emerytach. Mocne słowa: „To jest trzeci świat”
  4. Tak mieszka Małgorzata Kożuchowska. Widok wartej kilka milionów willi powali was na kolana (FOTO)
  5. Nie żyje aktor hitowego serialu na Polsacie, który uwielbiały miliony. Ogromna tragedia, miał tylko 38 lat

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna jantar
instagram.com/annajantar_fp

Anna Jantar zginęła tragicznie w 1980 roku. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMagda Mołek opowiedziała o ciemnych stronach macierzyństwa: „Czasem chce mi się płakać ze zmęczenia”
Następny artykułW Lotto padła wygrana, jakiej dawno nie było. Polak zgarnął aż 193 milionów