Czy Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży? To pytanie spędza sen z powiek wielu fanom popularnej aktorki. W ostatnim czasie w mediach pojawiła się informacja na temat ciąży prezenterki The Voice of Poland. Czy sama zainteresowana potwierdziła tę informację? 

W jednym z odcinków The Voice of Poland Barbara zaprezentowała się w odważnej, błyszczącej kreacji. Zdjęcie z uwydatnionym brzuszkiem aktorki wywołało liczne spekulacje w sieci. Gratulacje spływały do aktorki z całego kraju. Czy Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży? Przekonajcie się razem z nami!

Czy Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży?

Barbara Kurdej-Szatan ma na razie jedną pociechę — uroczą córkę Hanię, która przyszła na świat w 2012 roku. Spełnia się zarówno w roli matki, jak i żony. Gwiazda poślubiła byłego wokalistę popularnego zespołu RH+, Rafała Szatana.

Jakiś czas temu gwiazda pojawiła się w wieczorowej kreacji, która wywołała sporo kontrowersji. Dlaczego? Czujni obserwatorzy szybko zauważyli, że brzuch Barbary wygląda inaczej niż zazwyczaj. 

Zaskakująca kreacja

Po emisji jednego z odcinków The Voice of Poland stylizacja Barbary Kurdej-Szatan wywołała burzę w internecie. Obcisła., błyszcząca sukienka wyraźnie podkreślała jej zaokrąglony brzuszek. Nie uszło to uwadze fanów Basi, którzy zaczęli zastanawiać się, czy piękna gwiazda po raz drugi spodziewa się dziecka. 

Doniesienia o ciąży Barbary okazały się nieprawdziwe. Aktorka wspominała jednak o tym, że chce powiększyć rodzinę, więc może już niedługo ogłosi tę radosną nowinę światu? 🙂

ZOBACZ ZDJĘCIA:

czy barbara kurdej-szatan jest w ciąży
instagram.com @kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan od kilku lat bije rekordy popularności. Możemy ją podziwiać zarówno w filmach, jak i w serialach. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułGdzie mieszka Bogumiła Wander? Legendarna dziennikarka ma piękny dom
Następny artykułIle lat ma Ewa Farna? Wiek gwiazdy zaskakuje. Jest bardzo młoda