Czy dziewczyny lubią obcokrajowców? Dostaliśmy niedawno nietypową wiadomość. Napisał do nas czytelnik pochodzący… z Kenii! Dominic jest synem Kenijczyka i Polki, kilka lat temu przyjechał z rodzicami do Polski. Podzielił się z redakcją Lelum.pl kilkoma spostrzeżeniami na temat naszych rodaczek. Jak przywitały Dominica? Będziecie zaskoczeni!

Czy dziewczyny lubią obcokrajowców? Jeśli wierzyć naszemu czytelnikowi z Kenii, dosłownie szaleją na ich punkcie! – Nigdy nie muszę się specjalnie starać, żeby poderwać upatrzoną dziewczynę. Same do mnie zagadują. Polacy mi zazdroszczą, zdarzały się nawet groźby pobicia. Ale przecież nikogo do niczego nie zmuszam, sami są sobie winni, że nie podobają się kobietom. Typowy Polak rzadko się myje, ma nieświeży oddech i nakłada na włosy tonę żelu. Nic dziwnego, że Polki wolą zadbanych i miłych obcokrajowców, którzy stawiają im drinki i prawią komplementy. Zgadzacie się z Dominiciem?

Czy dziewczyny lubią obcokrajowców: historia Dominica potwierdza ten stereotyp

– Przyjechałem do Polski z Kenii, mój tata to szaman. Kobiety mnie uwielbiają. Jak jeszcze mieszkaliśmy z rodzicami w Kenii, nie miałem specjalnego powodzenia: ani wśród turystek, ani wśród miejscowych dziewczyn. A w Warszawie? Raj, po prostu raj! 

Od początku Dominic cieszył się zainteresowaniem wśród Polek: – Wchodziłem do klubu, siadałem i za chwilę dosiadała się pierwsza dziewczyna albo od razu kilka koleżanek. Stawiam im drinki, tańczymy, żartujemy. Zawsze mnie pytają, skąd pochodzę: jak mówię im, że mój ojciec jest szamanem i pokazuję jego zdjęcia z Kenii, to po prostu szaleją! Często proszą, żebym zrobił sobie z nimi zdjęcie.

Wśród znajomych Dominic ma opinię flirciarza i bawidamka. W weekendy jego Instastory jest pełne zdjęć pięknych kobiet, alkoholu i klubowych wnętrz. Co na to jego rodzice? – Prawdę mówiąc, niewiele o tym wiedzą – wyznaje z rozbrajającą szczerością. – Mieszkamy oddzielnie i przecież nie chwalę się przed nimi, ile dziewczyn przewija się przez moją sypialnię!

Dominic ma dobre zdanie o Polkach. A co z Polakami?

– Czy dziewczyny lubią obcokrajowców? Pewnie, że tak! Przecież wasi faceci nie mają kobietom nic do zaoferowania – twierdzi Dominic. Dlaczego tak surowo ocenia naszych rodaków?

– Polak myśli, że jeśli postawi dziewczynie drinka, to ona ma obowiązek spędzić z nim resztę wieczoru i najlepiej pójść do łóżka. Ciągle liczą każdy grosz i żałują swoim kobietom na kosmetyki i ubrania, a potem narzekają, że źle wyglądają. A jak przyjeżdża taki facet zza zagranicy, opalony i zadbany, co dziewczynę skomplementuje, a za jeden uśmiech zaprosi na kolację i spacer, to nic dziwnego, że tracą głowy i olewają tych swoich Polaków. Żal mi Polek – to świetne dziewczyny, które zasługują na lepsze traktowanie. 

Co sądzicie o liście Dominica? Uważacie, że w słowach na temat naszych rodaków i rodaczek tkwi ziarno prawdy? Piszcie do nas na adres: redakcja@lelum.pl!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

czy dziewczyny lubią obcokrajowców
fot. unsplash.com Michael Discenza

Dominic spędza wolny czas w warszawskich klubach i barach. Za każdym razem nie może odpędzić się od adoratorek.