W nocy z piątku na sobotę do fanów Moniki Esmeraldy Godlewskiej dotarły nieprawdopodobne informacje. Na oficjalnym profilu celebrytki pojawił się komunikat o jej śmierci. Zaniepokojeni internauci dokładnie przyjrzeli się wiadomości. „Ona szuka pomocy” – grzmią w komentarzach. Magdalena Godlewska po pewnym czasie potwierdziła, że jej siostra Esmeralda jednak żyje.

Magdalena Godlewska uspokoiła zaniepokojonych fanów i poinformowała w mediach społecznościowych, że Esmeralda żyje.

– Żyje… Możecie iść spać spokojnie, ja też spróbuję, chociaż mam wyrwane serce – przekazała za pośrednictwem social mediów Magdalena Godlewska.

Nieprawdopodobna informacja ws. śmierci Moniki Esmeraldy Godlewskiej

Nagły komunikat wstrząsnął fanami Moniki Esmeraldy Godlewskiej. Na oficjalnym profilu celebrytki poinformowano bowiem o jej śmierci. Z opublikowanej treści wynika, że do tragicznego wydarzenia doszło w piątek, 16 kwietnia.

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 16.04.2021r. zmarła, w wieku 27 lat. 21 Kwietnia Monika obchodziłaby 28 urodziny. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności – czytamy na Facebooku.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Fani: „Ona woła o pomoc”

Internauci w dramatycznym poście zamieszczonym na profilu Esmeraldy Godlewskiej dopatrują się szczegółów dotyczących depresji. W komentarzach dzielą się swoimi spostrzeżeniami.

Chce zwrócić uwagę, ponieważ szuka pomocy. Mega ciężka depresja. Rodzino, pomóżcie jej – pisze jedna z internautek.

Ona woła o pomoc! Jej trzeba znaleźć lekarza. Nie wiem, gdzie jest jej rodzina? Za chwile naprawdę dojdzie do tragedii – dodaje kolejna.

Artykuły polecane przed redakcję Lelum: