Pod koniec lutego tego roku Izabella Krzan świętowała rocznicę swoich występów w programie „Pytanie na śniadanie”. Specjalne podziękowania dostał od niej wówczas Tomasz Kammel, z którym prezenterce najczęściej przychodzi prowadzić show. Jak dogadują się prywatnie?

Nie ulega bowiem wątpliwości, że obydwoje są wysokiej klasy profesjonalistami, więc w trakcie transmisji zawsze kapitalnie współpracują. Nie w każdym przypadku przekłada się to jednak na sympatyczną relację poza kamerami. Jak jest u nich?

Jak dogadują się Izabella Krzan i Tomasz Kammel?

Rąbka tajemnicy na ten temat uchylił sam prezenter, który opublikował na swoim Instagramie bardzo wymowne wideo. Jak zaznaczył, to sceny, których widzowie w telewizji absolutnie nie obejrzą. Co wobec tego można zobaczyć na rzeczonym nagraniu? Na przykład fragment jak Kammel bez sukcesu próbuje złapać lecący owoc ustami. Z kolei chwilę później widać, jak udaje się to Izie Krzan. Ta była z tego tak zadowolona, że nie omieszkała wykonać spontanicznego tańca radości.

Na innych fragmentach widać z kolei, jak prowadzący filmują się z ukrycia, gdy nie jest na nich skierowane oko telewizyjnej kamery. Wszystkie scenki są utrzymane jednak w bardzo zabawnym tonie i pokazują, że prowadzący świetnie się dogadują również poza pracą. Gdyby było inaczej, zamiast wspólnie się bawić i żartować, siedzieliby osobno w oczekiwaniu na kolejne wejście na antenę.

Zresztą, powyższą tezę udowadnia także inne nagranie, które opublikował Kammel. Zostało ono nakręcone na planie zdjęciowym do spotu reklamowego „Wakacyjnej trasy dwójki”. Prezenterzy mają na sobie mocno letnie stylizacje i udają zespół muzyczny, bardzo się w to wczuwając, a przy okazji kapitalnie bawiąc.

– Nie mamy jeszcze nazwy, gramy tylko z playbacku, ale poza tym jesteś muzycznym objawieniem — skwitował zabawnie prowadzący.

Relację prezenterów doceniają także widzowie. W sekcji komentarzy pod obydwoma postami nie brakowało głosów, według których to właśnie Izabella Krzan i Tomasz Kammel są ulubionymi prowadzącymi programu „Pytanie na śniadanie”. Inni wręcz dziękowali za to, że z samego rana udziela im się pozytywna energia, którą obydwoje emanują.

– Uwielbiam Was – szczerze wyznaje jedna z fanek.

– Zdecydowanie ulubiona para prowadzących — dodaje kolejna internautka.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Prawda wyszła na jaw, Krzysztof miał cel w zgłoszeniu do „Rolnika”. Manowska właśnie ujawniła
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. W domu Małgorzaty Kożuchowskiej zapadła poważna decyzja. Aktorka musiała zrobić to dla taty

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl