Małgorzata Tomaszewska doskonale bawi się na wakacjach w Dubaju. Towarzyszy jej oczywiście ukochany syn, Enzo. Udostępniła wspólne zdjęcie, a pod nim pojawił się dość uszczypliwy komentarz. Gwiazda zaskoczyła krótką, bezpośrednią ripostą. 

Nie tak dawno temu media ze zdumieniem przyjęły wiadomość, że Małgorzata Tomaszewska, prezenterka TVP i jedna z prowadzących „Pytanie na śniadanie” wzięła rozwód. Gwiazda przez jakiś czas ukrywała przed światem swoje rozstanie z Turkiem, Ahmetem Seyfi Yigit Tarci, jednak jak informował portal „WP”, już wcześniej było wiadomo, że jego rodzina zdecydowała o zakończeniu związku. 

Gwiazda nie została jednak całkiem sama. Owocem tej relacji był bowiem jej ukochany syn, Enzo, który w tym roku skończy 5 lat. Dziennikarka utrzymuje, że jest on obecnie największą i jedyną miłością w jej życiu

Małgorzata Tomaszewska jest samotną matką? Krótko odpowiedziała dociekliwemu internaucie

Kilka dni temu Małgorzata Tomaszewska spakowała siebie i syna, po czym razem wsiedli w samolot i ruszyli do Dubaju. Teraz cieszą się wspólnym czasem, a na Instagramie prezenterki lądują kolejne zdjęcia i relacje. Rodzina wypoczywa w basenach, zwiedza miasto, pływa łódką, słowem — korzysta z pobytu w raju. 

Nieoczekiwanie pod jednym ze zdjęć zagościł dociekliwy komentarz od Internauty, Zwrócił dziennikarce uwagę, że ta pokazuje się tylko z synem, a na zdjęciach brakuje mężczyzny. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Synek śliczny, ale co mąż jest jakoś dziwnie ukrywany? – zapytał. 

Autor podkreślił, że matka chwali się tylko zdjęciami swojego dziecka, a tymczasem, jak określił „współtwórca tego dzieła” jest uparcie pomijany, co jego zdaniem może być przykre dla panów. Zasugerował, że takie zachowanie jest przeczeniem idei równouprawnienia, o które walczy wiele kobiet. 

Odpowiedź Małgorzaty Tomaszewskiej zbiłaby z tropu niejedną osobę. 

A nie pomyślał Pan, że mogę być samotną matką?

Czyżby gwiazda właśnie tak postrzegała teraz siebie? Internauta przyznał, że nie pomyślał o tym, ponieważ stwierdził, że zdjęcia musiał robić ktoś trzeci. Inna obserwująca zwróciła mu uwagę, że obecnie są metody na to, aby zrobić takie fotografie samemu. 

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska
fot. instagram.com/malgorzata__tomaszewska

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek przerwała milczenie. Przejmujący komunikat. „Jest mi ciężko”
  2. Pochodzenie Krystiana Ochmana może zaskoczyć. 22-latek nie urodził się w Polsce
  3. Co naprawdę robią z jedzeniem pokazywanym w „Pytaniu na śniadanie”? Można się zdziwić