Czy Margaret jest w ciąży? Wokalistka długo szukała mężczyzny, z którym mogłaby stworzyć związek na całe życie. Niestety, do tej pory szczęście jej nie dopisywało. Niedawno pewne wydarzenie wywołało masę spekulacji, że artystkę niedługo czekają poważne zmiany. Margaret przypadkowo ujawniła więcej, niż chciała.

Do niedawna młoda wokalistka pozostawała singielką. Jednak niedawno pojawiły się pogłoski, że w życiu młodej kobiety jest ktoś wyjątkowy. Dziś wiemy, że wybranek artystki to starszy o sześć lat kolega po fachu. Mężczyzna zdobył się na pewien romantyczny gest wobec gwiazdy. Niestety, wywołał tym falę spekulacji… Czy Margaret jest w ciąży? Kto skradł serce 28-latki? Dowiedz się!

Czy Margaret jest w ciąży?

Od kilku miesięcy Margaret jest w związku z muzykiem Piotrem Kozieradzkim, szerzej znanym jako Kacezet. Zakochani regularnie publikują wspólne zdjęcia i nie szczędzą sobie czułości w miejscach publicznych.

Niedawno Kacezet napisał piosenkę z myślą o ukochanej i opublikował tekst w internecie. Nie spodziewał się, że w ten sposób sprowokuje falę domysłów i pytań. A może osiągnął zamierzony efekt?

– Razem zasadziliśmy ziarno/czekamy na „ten dzień”/czemu dziś jesteś w Malmo?/ coś ci przekazać chcę/zasadziliśmy ziarno/czekamy na „ten dzień”/ty znowu lecisz w radio/ja w Wawie, ty w Malmö/pokaż im tempo/chociaż wiem, że sama chciałabyś odetchnąć od życia pod presją/ludzie nie czują jak może męczyć splendor/ja też chciałbym odpocząć od życia pod kreską/ale wiesz co w najbliższym czasie raczej nie nadejdzie pracy kres – cytuje piosenkę portal pudelek.pl. 

Malmö to miejscowość, w której odbędą się szwedzkie eliminacje do EurowizjiFani spekulują, że tekst piosenki zawiera drugie dno. Ziarno, które wspólnie zasadzili zakochani, ma oznaczać dziecko, a ten dzień – narodziny. Jesteście podobnego zdania? A może wnioski internautów idą za daleko? 

Kim jest chłopak Margaret?

Kacezet to znany artysta polskiej sceny reggae. Od ośmiu lat występuje w ramach projektu muzycznego KaCeZet & Fundamenty i ma na koncie sporo sukcesów.

Zanim zaczął spotykać się z Margaret, był związany z DJ-ką Neen Nah. Para ma córkę o imieniu Noemi. Chociaż plotki o jego związku z wokalistką krążyły do dawna, długo nie było wiadomo, ile jest w nich prawdy. Ostatecznie Margaret i jej partner sami położyli kres spekulacjom, publikując wspólne zdjęcie na Instagramie. 

Życzymy zakochanym szczęścia!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

czy margaret jest w ciąży
fot. instagram.com @margaret_official

Czy Margaret jest w ciąży? Fani mają pewne podejrzenia…

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułIle zarabia Angelika Mucha? Littlemooonster96 śpi na pieniądzach
Następny artykułDog kanaryjski. Duży i groźny pies, który wymaga szkolenia
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.