Meghan Markle trzyma cały świat w niepewności – czy księżna została już mamą? Oto dlaczego nie wiadomo, czy dziecko Meghan już się urodziło: odpowiedź może być mocnym zaskoczeniem.

Czy Meghan Markle już urodziła? Cały świat wstrzymał oddech, gdy pojawiły się pierwsze plotki o rozpoczęciu porodu księżnej. Jej zniknięcie z mediów na początku kwietnia wywołało oczywiście niemałe poruszenie. Jednak od tego czasu minął już miesiąc, a Księżnej Sussex nadal nie widać. Co się dzieje za zamkniętymi drzwiami domu królewskiej rodziny i dlaczego nie wiemy, czy dziecko już przyszło na świat? Odpowiedź podaje polska dziennikarka!

Czy Meghan Markle już urodziła?

Księżna Sussex jest najgorętszym nazwiskiem ostatnich miesięcy. Jej pojawienie się w rodzinie królewskiej od początku wywoływało wiele emocji, zwłaszcza przez kontrast między wyrazistą Meghan a ułożoną Kate Middleton. Tabloidy wciąż nie dają księżnej spokoju i gdy jednego dnia wychwalają ją pod niebiosa, kolejnego potrafią ostro ją skrytykować. Czy to w związku z tym Meghan Markle i Książę Harry postanowili, że poród będą trzymali w tajemnicy? 

Meghan Markle: dziecko już się narodziło?

Jak się okazało, zgodnie z przypuszczeniami prasy, być może royal baby już przyszło na świat! Jednak, jak napisano w Wysokich Obcasach, książęca para nie zamierza podlegać konwenansom i nie planuje pokazywać się z niemowlęciem kilka godzin po porodzie. Meghan Markle zdecydowała się także na poród nie w szpitalu, a we własnym domu, zadecydowała też o wyborze lekarki, która będzie nadzorowała proces.

Skąd wiemy, czy royal baby już się urodziło? Meghan Markle od początku była bacznie obserwowana przez paparazzi i brytyjską prasę, która nie była dla niej zbyt łaskawa. Pojawiały się kolejne plotki o jej niewłaściwym zachowaniu i nieznajomości królewskiego kodeksu.

To właśnie z tego powodu para zdecydowała, że nie zamierza powielać tradycji, która nakazuje pokazanie niemowlęcia już kilka godzin po porodzie. Jeśli pamiętacie, jak skrytykowano za ostatnie takie zdjęcia samą Kate Middleton, możecie wyobrazić sobie, jak wielka fala niechęci mogłaby zalać dużo bardziej wyrazistą Meghan. Jak podają Wysokie Obcasy, para oświadczyła, że zdjęcia ukażą się w prasie dopiero wtedy, kiedy nacieszą się już powiększoną rodziną!

Gratulujemy Meghan i księciu zdrowego rozsądku! 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

meghan markle urodziła
instagram.com/_meghan_news

Czy Meghan Markle już urodziła?

meghan markle
instagram.com/sussexroyal

Księżna już jakiś czas temu zniknęła z mediów.

meghan markle
instagram.com/sussexroyal

Czy to możliwe, że royal baby przyszło już na świat?

meghan markle
instagram.com/sussexroyal

Książęca para zapowiedziała, że nie zamierza pokazywać niemowlęcia kilka godzin po narodzinach.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykuł59-letnia Beata Kozidrak chwali się zgrabnymi nogami w mini! Świętuje wyjątkową okazję
Następny artykułPies zobaczył na ulicy bezdomne zwierzę. Właściciele mogą być z niego dumni!
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.