Czy wąsy przeszkadzają w całowaniu? To pytanie zadaje sobie wiele pań i panów, którzy jeszcze nie mieli tej przyjemności, która czasem może okazać się dramatem. Wiele zależy od indywidualnych upodobań, ale również od tego czy mężczyzna dba o swój zarost. 

Wąsy mogą działać na korzyść mężczyzny i dodać mu uroku, jak również spowodować, że będzie bardziej przystojny. Wiele zależy od tego czy zarost pasuje facetowi. Nie bez znaczenia jest również to czy o niego dba i pielęgnuje. 

Czy wąsy przeszkadzają w całowaniu? Mech na twarzy

Wąsy mogą być słabym dodatkiem do męskiej urody, jeśli nie są zbyt gęste i wyglądają bardziej jak mech na twarzy gimnazjalisty. Nie chodzi już nawet o kwestie ich mało przyjemnej faktury. Widok dziewiczego wąsa tuż przed całowaniem może skutecznie zniechęcić do kontynuowania tej czynności. Jeśli twój facet jest posiadaczem niezbyt apetycznego wąsa, lepiej zasugeruj mu jego zgolenie. 

Czy wąsy przeszkadzają w całowaniu? Twardy zarost

Twardy zarost również może nie być przyjemny. Trudno będzie skupić się na magicznej chwili, jeśli cały czas będziemy czuły kłucie. Z kolei dla innych kobiet twardy zarost może zagwarantować dodatkowe doznania, które jeszcze bardziej je nakręcą. Twardy zarost jest też atrybutem męskości co może działać na korzyść panów. 

Czy wąsy przeszkadzają w całowaniu? Wiele zależy od estetyki

Jeżeli facet ma predyspozycje do dobrego zarostu, ale w zupełności o niego nie dba, to wąsy mogą skutecznie przeszkodzić w całowaniu. Wyobraźmy sobie sterczące, nierówno ogolone włosy czy resztki jedzenia pod nosem. Chyba żadna kobieta nie będzie skuszona takim widokiem. Dlatego warto, aby panowie od czasu do czasu wybrali się do dobrego barbera. 

Czy wąsy przeszkadzają w całowaniu? Groteskowy zarost

Wąsy mogą również przeszkodzić, jeśli mimo zadbania o ich wygląd, pasują do twarzy mężczyzny niczym pięść do nosa. Groteskowy element jakim mogą być śmieszne wąsy raczej nie skłoni kobiety do pocałunku innego niż z czułości. ‚

Czy wąsy przeszkadzają w całowaniu? Podsumowanie

Wąsy jako takie nie są przeszkodą w całowaniu. To kwestia indywidualna zależna nie tylko od upodobań kobiety, ale również od tego czy działają na korzyść wyglądu mężczyzny, czy wręcz przeciwnie. Kwestia kłucia i swędzenia jest również indywidualna. Dla jednych kobiet będzie to dodatkowe doznanie, dla innych coś nie do przejścia. 

ZOBACZ GALERIĘ:

Wąsy nie pasują do wszystkich twarzy… 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułNajgorsze zachowania mężczyzn na randce. Uwaga dziewczyny!
Następny artykułIle zarabia Małgorzata Foremniak? Zarobki ma bajeczne